Технічна інвентаризація в м.Києві

51З 1 січня 2013 року в новому законі «Про технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна» розширено коло суб’єктів, уповноважених на організацію та забезпечення технічної інвентаризації. Компанія «Нове БТІ» крім проведення технічної інвентаризації у Одесі також надає свої послуги з технічної інвентаризації в м.Києві.

Реєстрація в БТІ м.Києва: навіщо платити більше?

Світова практика показала, що співпраця регіонів, де плата за конкретну послугу відносно висока, з областями, в яких аналогічний праця оплачується набагато дешевше, є успішним і поширеним з метою отримання економічної вигоди.

Як відомо, плата за всілякі послуги у комунальному БТІ м.Києва набагато вище, ніж в інших містах України. Тому, якщо Вам необхідно проінвентаризувати об’єкт нерухомості в Києві, то Ви можете звернутися в місцеві фірми і придбати послугу з “столичним” цінами, а можете доручити проведення технічної інвентаризації нашої організації, за більш скромну винагороду. Технічна інвентаризація тепер може здійснюватися будь-яким суб’єктом господарювання, що має в штаті кваліфікованих фахівців.

У яких випадках необхідно виготовлення техпаспорта в бюро технічної інвентаризації?

Реєстрація в БТІ необхідна:

перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту;
перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва і об’єкт, що утворився в результаті поділу, об’єднання об’єкта нерухомого майна або виділення частки крім випадків, коли в результаті такого поділу, об’єднання або виділення частки завершений будівництвом об’єкт приймався в експлуатацію.
Фахівці компанії «Нове БТІ» надають професійні послуги з проведення технічної інвентаризації будівель та споруд у м Києві (послуги БТІ Києва), а також виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомості.

Процес проведення технічної інвентаризації виглядає наступним чином:
Виїзд фахівця на об’єкт в г. Киев.
Проведення вимірів.
Виготовлення техпаспорта.
Терміни і вартість:

Залежать від об’єкта нерухомості.
Підсумок:

Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.