Внесення до статутного фонду

4Статутний фонд, або капітал організації забезпечує його діяльність і служить гарантом інтересів його кредиторів. Без його формування неможлива реєстрація підприємства на Україні, внесення його в усі необхідні реєстри.

Формування фонду відбувається за рахунок внесків учасників підприємства і його розмір обов’язково зазначається в статуті. Розміри фонду визначаються з розрахунку передбачуваної діяльності і в момент проходження компанією державної реєстрації.

Збільшення статутного капіталу: внесок у вигляді нерухомого майна

Чинний Цивільний кодекс України дозволяє вносити в активи підприємства нерухоме майно, що має грошову оцінку. Це означає, що можна організувати фірму і без наявності грошових коштів, як кажуть, було б бажання, ну і знання законів не завадить. Зокрема, фахівці компанії «Нове БТІ» допоможуть Вам з оформленням нерухомого майна (будівель, споруд та ін.) В активи підприємства.

Нерухомість, внесена в капітал суб’єкта господарської діяльності, підлягає обов’язковій реєстрації в Державній реєстраційній службі (м.Одеса, вул. Старицького, 10а).

Для оформлення нерухомості в активи підприємства нам необхідний пакет документів, який включає в себе:

Правовстановлюючий документ, що підтверджує право власності на об’єкт нерухомості і його нотаріально засвідчену копію.
Протокол загальних зборів засновників про здійснення внеску.
Нотаріальну копію Статуту юридичної особи із зазначенням у ньому нерухомості.
Заява встановленого зразка про те, що особа хоче здійснити внесок.
Замовити послуги з оформлення в Одесі

Терміни, вартість, а також підсумок процедури збільшення статутного капіталу ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію з приводу оформлення, а також з приводу цін на наші послуги Ви можете в телефонному режимі.

Ціни на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на внесення в статутний фонд підприємства нерухомості. Вам не доведеться замовляти різні документи у інших підрядників – ми всі оформляємо в комплексі.