Розрахунок / перерахунок часткою

35Дуже часто об’єкти нерухомості перебувають у користуванні відразу декількох власників. Як правило, у спільній власності перебувають земельні ділянки, житлові будинки, дачі, квартири і т.п. Оформлення майна у спільну власність відбувається з різних причин.

З найпоширеніших можна назвати успадкування або купівлю об’єкта кількома особами, наявність спільного майна у подружжя та ін. Для здійснення угод і інших операцій з нерухомістю, яка перебуває у спільній сумісній або частковій власності необхідно володіти документом про право власності на свою частину.

Для цього проводитися спеціальна процедура при якій обчислюється часткова частина кожного власника. Розрахунок частки проводитися, якщо частини кожного власника заздалегідь не визначені (наприклад земельна ділянка знаходиться у спільній сумісній власності). Перерахунок відбувається, якщо об’єкт перебуває у спільній частковій власності.

Коли необхідно розраховувати частки?

Розрахунок, перерахунок часток у квартирі або домоволодінні відбувається в таких випадках:

відчуження частини квартири, будинку, земельної ділянки, яка перебуває у спільній сумісній власності кількох власників;
технічний розділ об’єкта;
збільшення, зменшення площі об’єкта нерухомості, який перебуває у спільній частковій власності.
Ціна на наші послуги

Компанія “Нове БТІ” надає послуги з розрахунку часток у квартирі, земельної ділянки, а також будь-якого іншого об’єкта нерухомості. Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші.

Терміни процедури ми завжди узгоджуємо перед виготовленням підсумкового документа. Наші інженери з інвентаризації нерухомого майна виготовлять необхідний документ протягом кілька робочих днів. Отримати консультацію по телефону з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Терміни і вартість:

Залежать від конкретної ситуації.

Підсумок:

Довідка про розрахунок, необхідна для отримання свідоцтва про право власності на нерухоме майно.