Резервація, підтвердження адреси

11Кожен об’єкт нерухомого майна, який знаходиться в межах населеного пункту, повинен мати свій індивідуальний адресу. У кожному населеному пункті контроль за цим здійснює певний орган. В Одесі такими повноваженнями наділений Адресний реєстр, який діє відповідно до Положення про адресну реєстрі міста Одеси No 809 від 28.07.2009 року.

Резервація, підтвердження адреси на об’єкт нерухомості

Перед тим, як привласнити адресу, з метою запобігання неузгодженостей в майбутньому, його спочатку слід перевірити і зарезервувати відповідно до зазначеного становищем No 809. Слід пам’ятати про те, що резервація здійснюється на строк до двох лет.Новое розташування необхідно резервувати і привласнювати для завершених будівництвом об’єктів, а також у разі об’єднання, приєднання, виділення і розділу домоволодінь і при зміні функціонального призначення об’єкта (переведення з житлового фонду в нежитловий і навпаки).

Підтвердження необхідно, коли функціональне призначення об’єкта не змінювалося (наприклад, при реконструкції) .Компанія «Нове БТІ» надає допомогу в цьому питанні наступним чином.

Ви подаєте нам необхідний пакет документів:

заява;
дозвільні документи на будівництво;
правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомості (свідоцтво про право власності);
технічний паспорт на об’єкт нерухомості.
Далі ми проводимо всі інші дії за поданням Ваших інтересів в юридичному департаменті Одеської міської совета.Заказать послуги з резервації, підтвердженню адресаСрокі, вартість, а також підсумок наших послуг ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Все це вказується в договорі. Отримати консультацію по Вашому питанню, а також з приводу цін Ви можете в телефонному режимі.

Ціни на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на всі наші послуги. Вам не доведеться замовляти різні документи у інших підрядників – ми всі оформляємо “під ключ”. Таким чином, Ви економите свій час і сили, а всю рутинну паперову тяганину, яка супроводжується простоями в великих чергах, ми беремо на себе.

Термін:

5 робочих днів.

Вартість:

Залежить від обсягу виконаної роботи.

Підсумок:

Довідка про резервацію
або

Довідка про підтвердження.