Присвоєння кадастрового номера

29Отримання кадастрового номера є обов’язковою частиною процесу оформлення права власності на землю. При його відсутності неможливо провести як угоду з землею, так і з нерухомістю, яка на ній знаходиться (продати дачну, садовий будинок, подарувати, оформити в заставу і пр).

Кадастровий номер – це цифровий ідентифікатор земельної ділянки, який присвоюється з метою позначення його місцезнаходження і не змінюється протягом усього часу його існування. У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про Державний земельний кадастр» з січня 2013 року введено в дію електронний кадастр і змінена процедура обліку.

Тепер цей процес відбувається швидше, тому його робить державний реєстратор у спеціалізованій електронній системі, що виключає дублювання і присвоєння номерів з помилками. Інформація про наявність вільних дачних, садових та інших земель тепер відкрита на спеціальному електронному порталі (публічна карта), де всі бажаючі мають швидкий доступ до відомостей про внесені в кадастр землях. Як швидко отримати кадастровий номер на дачний і іншу ділянку в Одесі?

В Одесі присвоєння номера дачного, садовому і іншим ділянкам здійснює територіальне управління Державного агентства земельних ресурсів України в Одеській області (Держземагенство). Співробітники компанії “Нове БТІ” при необхідності готові надати Вам допомогу в оформленні, а також надати безкоштовну консультацію з Вашого питання. Процедура включає в себе наступні етапи:

Складання технічної документації.
Подача документів в Держземагенство.
Отримання довідки про внесення до кадастру.
Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з допомоги в оформленні земельної ділянки. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях, стояти в чергах – ми всі оформляємо швидко і “під ключ”.

Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури оформлення ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію в телефонному режимі з приводу цін, а також по процедурі оформлення Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.

Терміни і вартість:

Залежать від конкретної ситуації.