Підготовка документів для продажу / дарування

010Операції з нерухомим майном дуже популярні в наш час. Найпоширенішими з них є купівля-продаж та дарування квартири, будинку або земельної ділянки.

Здавалося б, що складного в тому, щоб здійснити продаж нерухомості в Одесі? Адже необхідно лише знайти покупця, відвідати нотаріуса і отримати свої гроші. Але на практиці все не так просто.

Договір відчуження нерухомого майна

Перед тим, як укласти договір відчуження нерухомого майна у нотаріуса, необхідно зібрати чимало довідок та інших документів, без яких угоду провести просто неможливо. Неповний, а також несвоєчасно поданий пакет документів може просто стати причиною зриву угоди. Пакет документів, необхідний для реалізації угод з нерухомим майном залежить від конкретної ситуації.

Але найчастіше він включає в себе правовстановлюючий документ на об’єкт і оцінку об’єкта. Додатково можуть знадобитися доручення, довідки з ЖЕКу про склад сім’ї (при продажу квартири), підтвердження з БТІ про реєстрацію права власності (), згоди всіх співвласників, згода чоловіка (дружини), розрахунок частки (при відчуженні частини), а також інші довідки, необхідні при відчуженні земельної ділянки (довідка про відсутність будівель, довідка про те, що земля не приватизована, витяг з Державного земельного кадастру та ін.).

Юридична допомога при купівлі-продажу нерухомості в Одесі

Підготовка документів для угоди купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки нашими фахівцями включає в себе:

складання повного пакету документів, включаючи довідки, довіреності, заяви тощо;
правовий аналіз документів, поданих клієнтом;
відновлення втраченої документації;
підготовка попередніх договорів купівлі-продажу, дарування, оренди, а також угод про внесення авансу.
Замовити послуги з підготовки документів

Терміни, вартість, а також підсумок наших послуг ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Все це вказується в договорі. Отримати консультацію по Вашому питанню, а також з приводу цін Ви можете в телефонному режимі.

Ціни на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на всі наші послуги. Вам не доведеться замовляти різні документи у інших підрядників – ми всі оформляємо “під ключ”.

Терміни і вартість:

Залежать від складності виконаної роботи.

Підсумок:

Залежить від вимог замовника.