Космічна нерухомість

28У світі є кілька компаній, які практикують на ринку нерухомості повну екзотику. Вони пропонують до продажу ділянки на … інших планетах. Марс, Венера, Меркурій і навіть Місяць, – на кожному з цих космічних об’єктів можна придбати собі ділянку, ціна якого буде коливатися від 70 доларів, до декількох сотень тисяч.

Практичної користі від такого «придбання» на даний момент, звичайно ж, немає, але підприємливі ділки пропонують інвестуватися в майбутнє, коли почнеться освоєння цих найближчих до нас «сусідів».

На сьогодні власниками інопланетних ділянок стали майже 4 млн жителів Землі з 180 країн світу. У числі володарів земельних угідь на інших планетах – 53 всесвітньо відомих політика, серед яких колишні Президенти США Джиммі Картер, Рональд Рейган і Джордж Буш, глави 1753 найбільших трансконтинентальних корпорацій, 40 астронавтів NASA і 25 європейських космонавтів, включаючи російських, понад 500 світових зірок кіно , музики і спорту, серед яких Джордж Лукас, Мік Джаггер, Патрік Стюарт, Джон Траволта, Том Круз, Ніколь Кідман, Клінт Іствуд, Арнольд Шварценегер, Денніс Хоппер, Рональдо і багато інших.

Втім, право володіння ділянкою вельми сумнівно, фірм подібного роду, досить багато, і ніхто не може гарантувати того, що кілька людей не набудуть один і той же ділянку, а значить, майбутнім судам, можливо, доведеться розбирати подібні позови. Можливо, що й орієнтуватися суддям доведеться по «міжпланетному земельному законодавству».