Аудит документів

8Консультація юриста стає речі саме на підготовчому етапі угоди, предметом якої є об’єкт нерухомості. Далеко не кожному хочеться втрачати свій час, гроші або, що найнеприємніше, сам предмет угоди через винахідливості і витонченості шахраїв.

Що таке аудит документів?

Аудит документів – це перевірка документів на їх відповідність чинному законодавству. Така перевірка являє собою усунення недоробок і помилок, мінімізацію витрат, виявлення потенційних збитків та інших негативних наслідків. а також включає в себе первинну юридичну консультацію з різних правових питань, пов’язаних з оформленням нерухомості в Одесі і Одеській області.Експертіза, яку проводять наші юристи, включає в себе наступні положення:

аналіз договорів;
усунення помилок у договорах;
консультація юриста по оцінці можливих ризиків угоди;
перевірка обтяжень нерухомого майна;
юридичні консультації та розробка схем по узаконенню нерухомості.
Досвід компанії «Нове БТІ» дозволяє надати клієнтові достовірну інформацію про можливі ризики при проведенні операції. Ну а право вибору вже залишається за Ввмі: виправити стан справ самостійно, або залучити для цього фахівців.

Замовити послуги з аудиту документів в Одесі

Не варто піддавати себе ризику, купуючи квартиру, будинок або землю. Досвід компанії «Нове БТІ» дозволяє надати клієнтові достовірну інформацію про потенційні загрози при тій чи іншій операції з нерухомістю, будь-то купівля-продаж, дарування, успадкування тощо.

Строки, порядок оплати, а також підсумок ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію з приводу аудиту, а також інформацію з приводу цін Ви можете в телефонному режимі (кнопка “Замовити дзвінок”).

Ціни на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги. Також безкоштовна консультація юриста завжди доступна в нашій компанії. Ціна залежить від обсягу робіт, які необхідно виконати.

Терміни і вартість:

Залежать від вимог замовника.

Підсумок:

Залежить від виконаної роботи.