Як вибрати передпокій

Передпокій – обличчя домовласника і це визначення не можна назвати неправильним. Саме це приміщення ми бачимо входячи в будь-який будинок, а вже на основі побаченого, підсвідомо формуємо перше враження про житло і його господарів.

Не дивно, що оформлення парадної надається в наш час таке велике значення. Вибираючи меблі в передпокій кожен з нас прагне до оригінальності, але лише деяким вдається зробити вхідний приміщення по-справжньому комфортним і функціональним. Чому?

Як вибрати передпокій

Багато в чому, це пов’язано з невідповідним якістю меблів, але в більшості випадків, як раз з неправильним її підбором. Які особливості слід враховувати при виборі меблів в передпокій і на що, в першу чергу, слід звертати увагу, ви дізнаєтеся зі статті.

Види меблів

Щоб зробити максимально функціональної стандартну передпокій, необхідно обставити її такими предметами меблів як шафа для верхнього одягу, полиця для взуття, пуф, вішалка, дзеркало на повний зріст і тумбочка.

В окремих ситуаціях, можна зупинити вибір на наступних елементах:

Шафа-купе прекрасно підійде для зберігання сезонного одягу та заощадить простір маленького приміщення.
Якщо в обраному вами шафі є нижня полиця, її можна використовувати для зберігання взуття. При бажанні, можна прикріпити окрему полицю для взуття до стіни.
Тумбочка дозволяє зберігати дрібні деталі одягу, на зразок шапок, шарфів або рукавичок, так що є необхідним меблевим атрибутом.
Дзеркало – куди ж без нього, тим більше, що вибір в магазинах зараз великий.
Пуф або банкетка – важливий елемент в передпокої. Його можна використовувати не тільки для сидіння, але і, наприклад, для зберігання взуття.
Дуже часто шафи для прихожих вже обладнані вішалками. При необхідності, можна віддати перевагу покриттям або настінним конструкціям.
види меблів

Найкраще, купувати меблі на замовлення, особливо якщо приміщення не вписується в стандарти.

Стиль меблів

Від таких характеристик як колір, структура і конструкція меблів, багато в чому залежить атмосфера в приміщенні:

Світлі тони значно розширюють простір прихожей, а темні, навпаки – звужують його. Найбільш часто, меблі для передпокою виготовляють з МДФ або ДСП. Тут краще не скупитися і вибирати екологічно чисті матеріали. Корпусні меблі можуть стати ідеальним рішенням для компактних приміщень, так як виконує відразу кілька функцій.
Особливу увагу слід приділяти і висвітлення, так як для комфортного перебування в парадній, можуть знадобитися бічні підсвічування, якщо ви хочете купить прихожую в украине  за вигідною ціною і за відгуками реальних власників.