Як вибрати фотошпалери в спальні згідно фен-шуй?

Спальня – це одне з найважливіших приміщень в будинку. Адже воно покликане створити кращі умови для відпочинку людини від сірих буднів і накопичення життєвих сил. Тому і оформлення приміщення слід здійснювати правильно. Розглянемо докладніше, які фотошпалери по фен-шуй в спальню підійдуть найбільше, і який забарвлення віддати перевагу.

ЯКИЙ МАЛЮНОК ЧИ ВАРТО ВИБРАТИ?
Визначаючись з тематикою фотошпалер для спальні, потрібно враховувати, що в цій кімнаті повинен створюватися максимальний затишок і заспокійлива атмосфера. Тому, відповідаючи на питання: «які фотошпалери підійдуть для спальні», вирішіть для себе, які картини будуть викликати у вас гарний настрій і душевний спокій.

Згідно з ученням фен-шуй, зображення на стінах повинні призводити до гармонізації простору. Відмінний вибір – це мальовничі гірські пейзажі. Вони дозволяють максимально розслабитися.

Під забороною розміщення морських пейзажів і водних картин над узголів’ям ліжка, а також агресивні малюнки (виверження вулкана, цунамі та інше). Також не рекомендується використовувати фотопанно, на якому зображений один чоловік. Це призведе до самотності. А ось фотографії пар (людей, птахів, тварин), навпаки, сприяють міцності сімейних уз і довгої любові.

Якщо вас цікавить, які фотошпалери в спальню варто наклеїти, щоб принести достаток в будинок, тоді сміливо вибирайте екземпляри з прекрасним видом на красиве озеро або зображенням березового гаю, також якщо ви вирішили вже що вам потрібно, сміливо набирайте в Гуглі “типография широкоформатная печать ” і ви зможете вибрати вподобану компанії на свою перевагу.

Якого відтінку фотошпалери ВИБРАТИ в спальні?
Вирішуючи, які фотошпалери вибрати в спальню, не варто забувати і про колірну гамму. Згідно з фен-шуй, вибір кольору оформлення спальні здійснюється відповідно розташуванню кімнати:

якщо приміщення знаходиться на східній або південно-східній стороні, то перевагу слід віддавати зеленим тонам, що символізує енергію дерева;

для центральних кімнат або спальні, розташованої на північному сході / південному заході, рекомендується вибирати відтінки охри, коричневі тони і інші натуральні відтінки, які уособлюють стихію Земля;

для південних приміщень оптимальний варіант – це фотошпалери червоних відтінків, відповідних стихії Вогню, яка позитивно впливає на сімейні відносини;

кімнати на півночі слід декорувати фотошпалерами синьої палітри.

Вибираючи основний колір, бажано розбавляти його іншими відтінками, створюючи найбільш гармонійні приглушені комбінації.