Як відпочивають ріелтори найбільших агентств нерухомості?

saЩо розповідають про своє дозвілля найбільші учасники ринку.Про те, як працюють ріелтори – написано багато, а от про те, як відпочивають – практично нічого. Ми вирішили заповнити цю прогалину і послухати, що розповідають про своє дозвілля найбільші учасники ринку. Отже, слухаємо!

Балла Фай, директор з розвитку компанії Paul’s Yard
У Paul’s Yard давно звикли до того, що корпоративний відпочинок це зовсім не банальне банкетно-фуршетне захід, а цікаве, незвичайне, активне проведення часу, де загальні яскраві враження згуртовують колектив по-справжньому. У минулому році компанія провела суботник на фермі «російського англійця» Джона Копинського. У цій поїздці все спростовувало стереотипи: починаючи з самої ідеї провести корпоративний відпочинок на фермі у Володимирській глибинці і закінчуючи самим дивним господарством, настільки не схожим на звичні образи російського колгоспного побуту. Колір російського ріелторського бізнесу на один день занурився в атмосферу фермерського, селянського побуту, долучився до гармонії простої праці на землі. Відгуки учасників поїздки свідчать: цей незвичайний експеримент виявився цілком вдалим, і підтверджують розхожі істини: зміна праці, і правда, кращий відпочинок, а нові враження – найкраща зарядка для емоційного тонусу. Для наших співробітників ця коротка поїздка стала можливістю поглянути всередину самих себе. Там, де спадає пелена щоденної московської суєти – різкіше, рельєфніше, проступає цінність простих радощів життя. Після робіт на свіжому повітрі застілля було смачніше, пісні дзвінкіше, а танці веселіше. Усім без винятку учасникам поїздки першим приходить на думку одне слово, коли їх просиш поділитися своїми враженнями: «здорово!». Причому всі з однаковим задоволенням згадують і розваги, і роботу, аж ніяк не легку. За підсумками суботника був знятий корпоративний фільм.

Максим Нікітін, керівник відділу інтернет-проектів компанії Ріелто.ру
Відпочинок – це святе! Ось тільки все частіше поняття “відпочинок” замінюється поняттям “розвага”. Хоч вони і близькі по суті, але є кардинальна відмінність. Відпочинок – це зміна діяльності, а розвага – це споживання чужих праць.
Розвага в сучасному суспільстві – це карикатура на бажання Остапа Бендера отримати мільйон на блюдечку з блакитною облямівкою. Ось тільки Остап потрудився для цього, а ми вже багато в чому звикли розвісити вуха і сміятися на тим, що туди вливають. Або дивитися розважальні передачі по телевізору. Найчастіше, навіть корпоративні виїзди перетворюються на меланхоличное жування і випивання під потуги запрошених “артистів-развлекаторов”.

У нас все не так. У нас, щоб відпочити, треба щось зробити. Для нас відпочинок – це зміна діяльності. У повсякденному житті ми начальники, програмісти, журналісти, менеджери. А на пейнтбольному полі – ми загін. Маленький, але гордий. Пограти в пейнтбол – це не просто розстріляти кульками з фарбою суперника. Це колективне рішення незвичних для нас завдань. Прикрити спину одному, організувати масовий наступ, пронести пакет з пункту “А” в пункт “Б”. Тут плечистий кур’єр стає на чолі загону і командує щупленьким директором. При цьому на своїй шкурі відчуває, як це складно -командовать, і після вже з великим розумінням відноситься до так недавно казавшимися “закидони” прохань начальника.

Для нас відпочинок – це можливість дізнатися один одного з несподіваного боку. Хто міг знати, що ця вутленька дівчина з call-центру, яку в офісі не чути і не видно, зможе надихнути ще 8 дівчат пройти двогодинний інструктаж, надіти парашути, зайти в літак, а потім зробити крок у відкриті двері назустріч далекому клаптикового одеялу- землі? Вона навіть коли заходить в офіс і вітається з усіма, то червоніє, бо вважає, що відриває нас від роботи. А бачили б ви її світиться особа і полум’яний погляд у літаку! Я тепер з великою повагою кажу їй “Здрастуй”, а вона вітається набагато голосніше і впевненіше.
Відпочинок – це прекрасно. Для мене дівчина в комбінезоні для картингу – прекрасна. А вже в шоломі, в рукавичках, та за кермом карта – подвійно. Ми проводили не тільки особисті змагання з картингу, а й командні, коли результат гонки залежить від внеску кожного учасника. Скрекіт моторів, жовтий стартовий прапор, газ в підлогу, атака, гальмування, знову газу, обійшов, але в поворот входжу з перевищенням, свист гуми, замет, різка стабілізація … Через 5 кіл вискакую з карта, поки мій змінник сідає за кермо намагаюся пояснити тактику руху по трасі, а поки колега мотає кола і нерви суперників намагаємося визначити стратегію перемоги для всієї команди. Я на роботі не часто так втомлююся, як в той виїзд. Але саме це і є справжній відпочинок.

Ні, я не сноб. Я люблю шашличок в хорошій компанії, та з хорошим вином. Сміюся над чужими жартами і аплодую виступаючим артистам. Але все це тоді, коли я добре відпочив. А відпочив – це коли я щось зробив. Нехай, стратегія, яка привела до перемоги мою команду в пейнтболі – ніщо, в порівнянні з планом справжньої битви, але я вирішив поставлене завдання. На вечірках в нашій компанії немає зірок естради, але ми самі робимо костюми і розігруємо сценки. А ще у нас є традиція представляти кожному тості невеликої веселою загадкою. І кожного разу, зауважте, різною. Добре відпочити можна лише потрудившись. Потрудившись разом. Запитайте будь-якого з realto.ru.

PS Ми запрошуємо всіх бажаючих зіграти з нами в пейнтбол або позмагатися на картингу.
Наталія Анісімова, керуюча пензенським агентством ХІРШ.
Щоб добре працювати – треба добре відпочивати! Так вирішили в пензенському агентстві ХІРШ. В один погожий день весела галдящіх натовп всілася в автобус, спеціально замовлений з такої нагоди до офісу компанії, і відправилася на природу – в один з кращих готельних комплексів області. Деякі співробітники взяли з собою дітей, яких з перших же хвилин ласкаво охрестили «хіршатамі».
Святково накритий стіл, гарна погода і компанія близьких один одному за духом, практично стали рідними людей. Веселилися від усієї душі: були шаржі один на одного, жарти і танці, але «родзинкою» свята став футбольний матч, організований прямо на пляжі. Воротарями, природно, стали керівники пензенського ХІРШ – головний бухгалтер Марина Гусєва, старший консультант Руслан Фахрітдінов, юрист Дмитро Ігнатьєв і керуючий офісу Наталія Анісімова.

Змагання проходило жарко, було все – валяння в піску, вереск і періодичні запливи за м’ячем, але перемогла, звичайно, справжня, перевірена часом та іншими випробуваннями дружба. Наприкінці свята всі сповнилися в одному: такі виїзди треба влаштовувати частіше!

Андрій Садо, директор департаменту оренди квартир PENNY LANE REALTY:
Як правило, в нашій компанії корпоративні заходи проводяться не тільки за участю всіх співробітників компанії, але і обов’язково за участю наших друзів, багато з яких – знаменитості і зірки, а також клієнтів і, природно, членів сімей співробітників. Під час заходів завжди пропонується щось незвичайне і щоразу нове. Так, наприклад, наші співробітники і гості вже стрибали з парашутом, брали участь у фестивалі яхт, каталися на конях і картингах, грали в пейнтбол і т.д. І найголовніша особливість таких заходів у тому, що вони проходять у різних містах і країнах. Одними з найяскравіших стали поїздки в Лондон, Рим, Париж, Канни, Куршевель і Сочі.

Цього року, наприклад, ми вже встигли злітати до Туреччини, де з успіхом провели бізнес-тренінг «Лідерство у веденні переговорів». В якості ведучого була запрошена актриса і депутат Держдуми РФ, професор Олена Драпеко, у дружній і позитивній атмосфері яка поділилася співробітниками компанії своїми про знаннями з проведення ділових зустрічей на прикладі особистого досвіду. Тренінг спонтанно перейшов в stand-up party з актрисою Марією Голубкіної, де бурхливо обговорювалися актуальні теми скоріше не через професійної, а з життєвої області. На тренінгу також виступили артисти театру і кіно Матлюба Алімова, Олександр Носик, Валерій Яременко, Евклід Кюрдзідіс, Олег Акулич, телеведучі Микола Дроздов, вирізнявся витонченим гумором і співав без акомпанементу, Юліана Шахова і Лідія ЗАСІЛЬСЬКЕ. Також співробітники компанії дізналися про нові тенденції в сучасному мистецтві і архітектурі – з ними їх ознайомив відомий російський художник Нікас Сафронов, з яким генеральний директор PENNY LANE REALTY Георгій Дзагуров обговорив можливості спільного проекту. На пляжі традиційно пройшов тім-білдінг, на якому професійні брокери компанії могли проявити на ділі недавно отримані лідерські навички і зміцнити корпоративний дух. Одну з команд на змаганнях з волею-боксу очолив Олег Акулич. Люди з різних сфер діяльності відчували себе однією командою, одним цілим. Креативність і творчість змішалися з волею і силою духу, які й утворили «горючу суміш», що стала ідейним символом всього відпочинку компанії. Одним з найяскравіших вражень, залишених поїздкою, стала пінна дискотека на вершині гори, де і вилилася фонтаном вся енергія молодих і активних ріелторів. І ще довго, навіть після приїзду до Москви, йшли бурхливі обговорення і звучав сміх самої засмаглою команди ріелторів. Одним словом, де б ми не відпочивали, назва компанії PENNY LANE REALTY гримить завжди! І позитив надовго залишається в душах сторонніх людей, які стали мимовільними свідками нашого відпочинку.

Світлана Земцова, директор департаменту реклами і PR «Садиба»
Важко назвати якийсь один всіма улюблений вид відпочинку, до якого тяжіє більшість брокерів нашої компанії. Але можна сміливо заявити, що керівники відділів воліють традиційні маршрути: пляжні курорти від Еміратів до Мальдів і гірськолижні схили Європи, оскільки саме такий відпочинок найкраще відновлює після довгого робочого періоду, насиченого переговорами та зустрічами. Відпочинок у стилі «Spa» все більше і більше стає цікавим, а також користується величезним успіхом серед брокерів з «великим стажем». Молоде покоління брокерів схильне проводити відпустку максимально активно: сноуборд, рафтинг, дайвінг та інші outdoor sports. Хоча і їм не чужа любов до пасивного пляжному відпочинку, кількамісячна “сидяча” робота змушує брокерів «відриватися» у вільний час по максимуму. Адже пасивний пляжний відпочинок чудово поєднується з активним шопінгом, на який інколи і доводиться викладатися на всі 100% !!! Треба ще й сили витратити на різні «аква» / спортивні процедури, щоб тримати тіло в тонусі.

У нашій компанії Корпоративні заходи усіма сприймаються з великим ентузіазмом, оскільки це практично єдина можливість в неофіційному форматі зустрітися у повному складі, поспілкуватися і поділитися досвідом для заміського і міського офісу. Корпоративні заходи чекають з нетерпінням! Тому нам, відповідно, доводиться ретельно продумувати їх проведення, а також придумувати всякі «родзинки та прикольні фішки», щоб, так би мовити, виправдати очікування співробітників. Досі багато згадують новорічний корпоратив, що проводився в клубі керлінгу. Виявилося, що ця дивна гра, яку багато хто сприймав вельми скептично, згуртовує колектив і викликає бурю позитивних емоцій.

Багато співробітників настільки здружилися за час роботи, що проводять разом навіть вільний час, вибираючись невеликими компаніями в клуби і бари.
Олександр Короткий, директор департаменту інвестицій у нерухомість інвестиційної групи AG Capital

“Девелопмент, в принципі, досить напружена сфера бізнесу, вільного часу залишається не дуже багато, але замикатися тільки на робочому процесі теж неможливо. І крім традиційних захоплень подорожами, спортом і авто у мене є особливе хобі. Почалося воно з невинної прогулянки на пташиний ринок – поїхали з дитиною заради розваги, подивитися живність. А повернулися звідти не з щеням і не з кошеням, Повернулися з хамелеоном. Мила тваринка запала в душу, і через три місяці у нас вдома їх було вже близько 25 штук. Виявилося, що процес придбання і змісту хамелеонів дуже затягує. Існує безліч різновидів, кожна з яких відрізняється від іншої і забарвленням, і поведінковими манерами. І кожен новий вихованець був унікальний і ніжно любимо. Але коли кількість стала загрозливо зростати – звичайно, не без нашої допомоги, – було вирішено взяти себе в руки і обмежити поголів’я яскравих представників тропіків. Сьогодні у мене живе кілька хамелеончіков в трьох тераріумах. Люблю спостерігати за їх неспішної хамелеон життям. До речі, забавно їх годувати – ці мініатюрні нащадки динозаврів прекрасні мисливці за комахами. Живі цвіркуни і сарана, яких ми підсаджуємо їм в тераріум, швидко стають обідом. »

Чемеков Валерій Павлович, заступник генерального директора з розвитку КК «Пересвет-Інвест» (ГК «Пересвет-Групп»).
Ріелтори агентства «Пересвет-Нерухомість» – одна з найбільш згуртованих і креативних команд на будь-якому святі. Найбільш яскраво це проявляється на літній Спартакіаді, присвяченій святкуванню річниці компанії. Щорічно, в ній беруть участь шість команд, загальною чисельністю більше тисячі учасників. На території Підмосковних спортивних баз, протягом усього дня, проходять змагання з найрізноманітніших видів спорту: волейбол, водний футбол, стрільба з лука, арбалета і навіть рогаток, боротьба Сумо і армрестлінг. Крім загальноприйнятих спортивних видів, учасникам надається можливість проявити свої навички та вправність у розбиранні та складанні автоматів на швидкість, гладіаторських боях, і, звичайно ж, в одній з найпопулярніших командних ігор – перетягуванні канату. Одна з наймасовіших і веселих ігор – будівництво плоту. 7 учасників, з підручних засобів споруджують пліт, на якому добираються по річці до зазначеного рубежу для установки прапора, який доставляється одним з учасників вплав. А так само, будівництво будинку «Майна-Віра» з паперу і скотча. На цих конкурсах збираються абсолютно все, і не тільки взяти участь, але і підтримати свою команду. І якщо інші команди складені, як правило, з декількох підприємств холдингу, то ріелторська компанія «Пересвет-Нерухомість» виступає монолітним колективом. Середній вік ріелторів агентства трохи вище віку працівників якої-небудь іншої нашої компанії (ріелтори – люди зрілі), але, бачачи, як вони активні і залучені в командну роботу, націлені на перемогу, відразу розумієш, скільки енергії таїть у собі цей підрозділ! Ріелтори дуже спортивні, в кожному виді спорту вони – в числі лідерів.

Олександр Дяченко, директор департаменту розвитку агентства елітної нерухомості WELHOME
У нас колектив молодий, веселий і симпатичний – тому відпочивати ми вміємо і любимо. Сенс корпоративного відпочинку – у згуртуванні колективу і можливість поспілкуватися неформально, побачити один одного в різних ситуаціях, а не тільки в офісі або на діловій зустрічі. Тому ми намагаємося частіше організовувати різного роду «корпоративи». Ось восени, наприклад, ми святкували День народження WELHOME в одному з московських клубів – в суботу вночі. Було весело: все розслаблялися хто на що здатний, танцювали, їли-пили. Найцікавіше – дивитися на наступний день фото- і відео звіти! Багато з цікавістю впізнають себе в тій чи іншій ситуації, що піднімає настрій і «винуватцям торжества», і більш спокійним спостерігачам.

На Новий рік ми всім колективом вибралися в підмосковний спортивний клуб «Волен». Серед нас чимало любителів зимових видів спорту, тому було вирішено поєднати варіанти дозвілля на будь-який смак: спершу на лижах – ковзанах – тюбінга під музику і глінтвейн, а потім вже фуршет в ресторані з офіційною частиною, як і годиться. Природно, «зловили фан»: гірки виявилися цілком крутими, і, зчепивши тюбінги штук по п’ять-шість, на них можна було розвинути непогану швидкість … А наприкінці лютого нам стало шкода прощатися з зимою і лижами: було вирішено відправитися на австрійський курорт для того, щоб повною мірою гламурно відпочити у відриві, так би мовити, від виробництва. І нам це вдалося! Гори там, треба зауважити, розкішні. Шопінг теж непоганий. Повернулися до Москви веселі і з засмаглими особами. Навіть на заходах, в яких компанія бере участь з life-style цілями, ми паралельно робимо «тусовки для своїх». І восени, і навесні брали участь у Russian Fashion Week – це була відмінна можливість в черговий раз зібратися з партнерами і колегами в lounge-зоні WELHOME, дегустуючи коньяк. Тепер ось плануємо річний «корпоратив» – повірте, буде, що потім розповісти!