Як у 2015 році змінилися ціни на саме бюджетне житло в Одесі

а5Ціни на квартири в Суворовському районі Одеси з початку року знизилися на 9%. На сьогоднішній день 1 кв.м житла в середньому по району коштує $ 691. Domik.ua проаналізував, що вплинуло на ціни.

Суворовсій район є найвіддаленішим районом Одеси, має незручний проїзд у центральну частину міста. Але існує й ряд переваг, серед яких – близькість до моря. У цьому районі зводиться чимало багатоповерхівок, привабливих для покупців через низькі цін.

Ціни на квартири в Суворовському районі почали стрімко знижуватися на початку лютого і до кінця квітня досягли свого мінімуму. У травні спостерігалося невелике подорожчання, до кінця місяця ціни стабілізувалися. Відзначимо, що в кінці липня ціни на квартири почали знову падати, і на сьогоднішній день тенденція зниження вартості зберігається.
Розглянемо зміну цін в новобудовах району на вторинному ринку нерухомості. З початку року квартири в новобудовах Суворовського району подешевшали на 7,6%, і сьогодні 1 кв. м коштує в середньому $ 698. Зниження вартості спостерігалося в період з лютого по квітень, потім ціни трохи підвищилися, але в кінці червня зростання змінилося черговим падінням.
У Суворовському районі з початку року найбільше подешевшали однокімнатні квартири. А от вартість дво- і трикімнатних квартир змінилася практично однаково.

На сьогоднішній день ціни на типові квартири виглядають наступним чином:

однокімнатна: $ 710/1 кв. м (-10,3% з початку року);
двокімнатна: $ 687/1 кв. м (-7%)
трикімнатна: $ 661/1 кв. м (6,5%).
Фахівці відзначають, що найбільше дешевшає недороге житло. Можливо, квартири і далі будуть падати в ціні, але восени не виключений невелике зростання вартості житлової нерухомості.