Купівля квартири в Німеччині. Як правильно вибрати

Керівництво для покупців квартир

Купуючи квартиру в Німеччині, ви стаєте не тільки її власником, а й власником місць загального користування в самому багатоквартирному будинку і частини земельної ділянки під ним. Тому перевіряти треба не тільки житло, але й сам будинок, а так само прилеглу до нього територію.

Власник квартири несе за неї, куди більшу відповідальність, ніж орендар. Наприклад, власник відповідає за технічну модернізацію і справність інженерних комунікацій. Тому купуючи квартиру необхідно правильно визначити її стан і оснащеність. На додаток до цього в кондомініумі доведеться дотримуватися певних правил проживання і брати участь вподдержаніі належного технічного стану всього багатоквартирного будинку. І те й інше варто з’ясувати до придбання житла.

Оптимальна підготовка візиту

Варто вивчити склад і чисельність мешканців будинку. Як правило, хороші будинки в Німеччині не пустують. А сусідити краще з людьми однакового віку. На додаток до цього необхідно оглянути сам район, де знаходиться будинок. Увага необхідно звернути на наявність маршрутів громадського транспорту, автомобільних стоянок, шкіл, дитячих садів, магазинів і лікарень. Хороша транспортна і соціальна інфраструктура суттєво підвищують вартість житла.

Демонстрація серйозності намірів

При переговорах з продавцем житла може суттєво допомогти демонстрація серйозності намірів. Кращим засобом для цього є високий кредитний рейтинг, який свідчить про вашу можливості придбати оглядають житло. Це розташує до вас продавця і дозволить отримати від нього дисконт або ряд інших поступок.

Купити квартиру в Німеччині

Проведення подвійного візиту

Оглядати вподобану квартиру ми рекомендуємо двічі. Один раз житло необхідно відвідати днем ​​в робочий час. Другий візит варто запланувати на вечір у вихідні. Дворазове відвідування житла дозволить досконально з’ясувати рівень вуличного і внутрішньобудинкового шуму, заповнюваність автомобільної парковки будинку, завантаженість автомобільних магістралей. Під час огляду житла використовуйте компас. Це дозволить вам правильно визначити розташування балкона, тераси і кімнат. З’ясувати “сонячну сторону” квартири і її затінені кімнати. Зверніть увагу на планування квартири, можливість облаштування функціональних кімнат і їх пристосованість до розміщення нових меблів. Так само перевірте технічний стан інженерних комунікацій і побутової техніки. Не соромтеся перевірити функціональність дверей, вікон, кранів, сантехніки.

Крім огляду квартири перевірте технічний стан сходових майданчиків, ліфтів. З’ясуйте наявність окремих приміщень для зберігання велосипеда, дитячої коляски і інших великогабаритних речей.

Купити квартиру в Мюнхені

Що ви повинні знати, будучи власником квартири в Німеччині

Якщо огляд квартири зміцнив ваше бажання її придбати, то вам варто з’ясувати ряд юридичних питань. Необхідно зрозуміти, що відноситься до вашої особистої власності, а що є місцями загального користування. Так само важливо знати дату наступного ремонту багатоквартирного будинку, і ваш необхідний фінансовий резерв для його проведення. Крім цього з’ясуйте експлуатаційні витрати. А так же перегляньте протоколи останніх зборів власників. Останнє дозволить вам з’ясувати взаємини між мешканцями та управляючою компанією.
Якщо ви бажаєте все ж купити нерухомість на Батьківщині в Вінниці, наберіть в пошуку російською снять квартиру в виннице перейшовши по першій же посиланням ви неодмінно потрапите на сайт де вирішуються подібні питання.