Як вибрати новобудову від забудовника і не помилитися

жилой комплекс "Теремки"

Хтось вважає за краще купувати житло, яке було у вжитку, а хтось мріє про новеньку і надзвичайно просторій квартирі, побудованої за сучасним проектом. При цьому забувається навіть необхідність робити ремонт практично з нуля, адже квартири зараз здаються взагалі без будь-якої обробки. Зате в розумі постійно тримається ідея, що все в новому приміщенні можна буде створювати власними руками і так, як хочеться господаря або господині.
Прерогатива віддається надійному забудовнику, наприклад Інтергал Буд, з їх останнім проектом ознакомится здесь www.teremki-bud.com.ua .
Досить помріявши, майбутній власник житлоплощі починає замислюватися про забудовника, якому можна було б довірити свої гроші. Адже не кожен, хто обіцяє золоті гори, обов’язково до них призведе. Іноді мальовнича картинка, пропонована забудовниками, на перевірку виявляється лише міражем в пустелі. Що ж робити, щоб не помилитися з проектом і особами, які відповідають за його надійність? Розумні інвестори зазвичай надходять у такий спосіб:
уважно вивчається запропонована до розгляду документація (якщо досвіду розібратися в схемах і кресленнях не вистачає, звертаються за допомогою до інших фахівців);
знаходяться і також уважно досліджуються інші, вже здійснені проекти в місті, де проживає майбутній власник квартири;
в соцмережах зазвичай створюються цілі співтовариства, присвячені новому споруджуваному ЖК, де спілкуються ті, хто також мріє придбати собі нове приміщення для житла;
часто покупці нерухомості відвідують вже заселені будинки і спілкуються з сусідами, з метою визначити для себе надійність і вірність слову обраного забудовника.
До того ж, банк, який готовий видати іпотеку під приміщення, пропоноване до продажу забудовником, може розповісти багато про що (банки з гідною репутацією ніколи не стануть підтримувати сумнівну будівельну компанію).

Помилок можна уникнути
Поступаючи мудро, можна домогтися багато чого. І в першу чергу – збереження свого психічного і фізичного здоров’я. Адже стрес від втрати грошей б’є, насамперед, саме по здоров’ю. Тому, бажаючи переїхати в новий житловий, але, не прагнучи втратити гроші і здоров’я, слід обзавестися грамотним юристом і людиною, який відмінно розбирається у всіх будівельних тонкощах. А також перевірити установчі документи забудовника. Ну і не треба забувати, що «язик до Рима доведе». Інформація ніколи не може бути зайвою. Тільки обізнаний може вийти переможцем практично з будь-якої ситуації.