Узаконення прибудови

46В Одесі на перших поверхах майже кожного багатоквартирного будинку можна зустріти різноманітні прибудови. Аналогічно справи йдуть з прибудовами до приватного будинку в приватному секторі. Для міських жителів зведення прибудови зараз дуже актуально.

Оформлення прибудови у власність

Багато хто думає, що дозвіл на прибудову до індивідуального житлового будинку або до багатоквартирного будинку можна не отримувати, але тоді у власника можуть виникнути проблеми при проведенні реконструкції житлового району або при продажу квартири або приватного будинку. Тому оформлення зведеної прибудови необхідно здійснювати своєчасно.

Як узаконити прибудову в Одесі?

У нас часто цікавляться: як узаконити прибудову до квартири або отримати дозвіл на прибудову до індивідуального житлового будинку? Оформлення у власність відбувається наступним чином.

Представляючи Ваші інтереси в державних органах, співробітники компанії «Нове БТІ»:
Укладають договір з клієнтом, в якому прописуються терміни, вартість і кінцевий результат (представництво інтересів клієнта здійснюється на підставі довіреності) .Виезжают на місце.
Розробляють містобудівний розрахунок.
Отримують містобудівні умови і обмеження у відділі архітектури та містобудування (м.Одеса, вул. Гоголя, 10).
Розробляють проект.
Укладають договори на авторський і технічний нагляд.
Подають на реєстрацію декларацію про початок виконання будівельних робіт в Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (м.Одеса, вул. Канатна, 83). Потім замовник виконує необхідні будівельні роботи. Далі ми:
Виготовляємо технічний паспорт.
Подаємо на реєстрацію декларацію про готовність об’єкта до експлуатації в Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області.
Готуємо пакет документів, необхідний для отримання свідоцтва про право власності в Реєстраційній службі Одеського міського управління юстиції (м.Одеса, вул. Старицького, 10а).
Таким чином за допомогою фахівців компанії Нове БТІ узаконити прибудову до приватного будинку або квартирі, або отримати дозвіл на будівництво досить таки просто, тому оформлення всіх вищеперелічених етапів відбувається на підставі довіреності.

Яка вартість узаконення прибудови?

Вартість може змінюватись. Ціна і терміни залежать від обсягу робіт, чи є дозвіл на будівництво чи ні. Але в більшості випадків наша ціна як правило нижчі, ніж в інших подібного роду компаніях. Як поступити на практиці: узаконити прибудову в компанії, яка існує вже не перший рік або за допомогою “знайомого” юриста, який просто обіцяє все зробити, – вирішувати Вам. У нашому випадку ціна, а також строки і кінцевий результат обов’язково попередньо узгоджуються і вказуються в договорі на надання послуг.

Термін:

1,5 міс.
Вартість:

Залежить від виконаної роботи.
Підсумок:

Свідоцтво про право власності;
Витяг з реєстру прав на нерухоме майно;
Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.