Узаконення гаража

48Через постійне зростання кількості машин гараж є привабливим виглядом нерухомого майна для городян. Одеса славитися великою кількістю автолюбителів і не всі з них готові залишати свій транспорт напризволяще у дворі. Тому у багатьох громадян виникає потреба в установці гаража.

Оформлення гаража у власність

Оформлення у власність можна починати після того, як у Вас на руках є дозвіл на його встановлення. Відсутність оформленого належним чином дозволу робить можливим наступ різних несприятливих наслідків. Всі чули про випадки знесення гаражів, господарі яких вчасно не оформили їх у власність.

Як узаконити гараж в Одесі?

У нас часто цікавляться: як узаконити гараж у дворі або як отримати дозвіл на будівництво? Залежно від ситуації існують різні варіанти оформлення.

Узаконити гараж у дворі багатоквартирного будинку

У процесі узаконення гаража у дворі багатоквартирного будинку ми:

Представляємо Ваші інтереси в райадміністрації за погодженням можливості установки на конкретній земельній ділянці, оформляємо всі необхідні дозволи.
Отримуємо розпорядження райадміністрації про розміщення гаража (на підставі якого, уклавши договір оренди з ЖЕКом, гараж можна використовувати).
Узаконити гараж в приватному домоволодінні

Оформлення гаража у приватному домоволодінні відбувається за аналогією з оформленням прибудови або нового будівництва, з урахуванням того, що в наявності повинні бути документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку та на будинок.

Таким чином за допомогою фахівців компанії Нове БТІ узаконити гараж досить таки просто, тому оформлення всіх документів відбувається за дорученням.

Яка вартість наших послуг?

Вартість узаконення може варіюватися. Ціна і терміни залежать від обсягу робіт, чи є дозвіл на його будівництво чи ні. Але в більшості випадків наша ціна як правило нижчі, ніж в інших подібного роду компаніях. У нашому випадку ціна, а також строки і кінцевий результат обов’язково попередньо узгоджуються і вказуються в договорі на надання послуг.

Термін:

1,5 міс.

Вартість:

Залежить від виконаної роботи.

Підсумок:

Розпорядження райадміністрації на дозвіл установки гаража.