Узаконення балкона

41У наш час міські жителі досить часто вдаються до збільшення своєї житлоплощі за рахунок розширення або прибудови балкона без переоформлення правовстановлюючих документів на квартиру. Але не всі знають, що рано чи пізно узаконити балкон все таки доведеться.

Оформити у власність прибудований (реконструйований) балкон

Багато хто думає, що прибудований або реконструйований балкон можна не оформляти. Але тоді у власника можуть виникнути проблеми при проведенні реконструкції житлового району або при продажі квартири. Тому оформлення у власність реконструйованого балкона необхідно здійснювати своєчасно.

Як оформити у власність прибудований (реконструйований) балкон в Одесі?

У нас часто цікавляться: як узаконити балкон або отримати дозвіл на будівництво? Оформити у власність балкон можна таким чином.

Представляючи Ваші інтереси в державних органах, співробітники компанії «Нове БТІ»:
Укладають договір з клієнтом, в якому прописуються терміни, вартість і кінцевий результат (представництво інтересів клієнта здійснюється на підставі довіреності).
Виїжджають на місце.
Розробляють містобудівний розрахунок.
Отримують містобудівні умови і обмеження у відділі архітектури та містобудування (м.Одеса, вул. Гоголя, 10).
Розробляють проект.
Укладають договори на авторський і технічний нагляд.
Подають на реєстрацію декларацію про початок виконання будівельних робіт в Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (м.Одеса, вул. Канатна, 83). Потім замовник виконує необхідні будівельні роботи. Далі ми:
Виготовляємо технічний паспорт.
Подаємо на реєстрацію декларацію про готовність об’єкта до експлуатації в Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області.
Готуємо пакет документів, необхідний для отримання свідоцтва про право власності в Реєстраційній службі Одеського міського управління юстиції (м.Одеса, вул. Старицького, 10а).
Узаконити балкон: вартість і терміни

Вартість оформлення “під ключ” може варіюватися. Ціна і терміни залежать від обсягу робіт, чи є дозвіл на будівництво чи ні. Але в більшості випадків наша ціна як правило нижчі, ніж в інших подібного роду компаніях. Як поступити на практиці: узаконити балкон в компанії, яка існує вже не перший рік або звернеться за допомогою до “знайомому” юристу, який обіцяє все оформити, – вирішувати Вам. У нашому випадку ціна, а також строки і кінцевий результат обов’язково попередньо узгоджуються і вказуються в договорі на надання послуг.

Термін:

1,5 міс.
Вартість:

Залежить від виконаної роботи.
Підсумок:

Свідоцтво про право власності;
Витяг з реєстру прав на нерухоме майно;
Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.