Щасливий 2017-й для житлового сектора в Іспанії

Стабільні ціни на житло і низькі процентні ставки по іпотеці сприяють збільшенню кількості угод купівлі-продажу особливо серед молодих сімей, які є основними покупцями. У 2017 році прогнозується близько 500 000 угод з придбання нерухомості.
2016 рік підтвердив відновлення ринку нерухомості і все вказує на те, що 2017 буде щасливим роком для житлового сектора Іспанії. Найбільша мережа агентств нерухомості в світі, Century21 España, приєдналася до позитивних прогнозів і очікує, що протягом року кількість угод з придбання нерухомості складе близько 500.000. “Стабільні ціни, які становлять приблизно нижче 150.000 євро, і низькі процентні ставки по іпотеці є ключем до інвестування в житло для іспанських сімей,” – стверджують брокери в цій компанії.

Century21 España нагадує про те, що число продажів протягом 2016 року склало 445.000 операцій. “Такі фактори як надання іпотечного кредиту, збільшити кількості інвесторів, які знаходять житло в більш безпечної вигоді по відношенню до інших активів, зниження рівня безробіття і, нарешті, стабільне зростання цін – прогнозує вчинення 500.000 угод в 2017 році, на 12% більше, ніж в 2016-му “, – йдеться в заяві.

Від загального числа скоєних операцій в 2016 році, 72% відбулися з ціною житла менш 150.000 євро, встановивши середню ціну квадратного метра в 1.497 євро. Найбільше зміна цін в річному обчисленні відбулися в Валенсії, Каталонії і Мадриді на 10%, 7,3% і 7,2% відповідно; в Андалусії, Галісії і Кантабрії не відбулося значних змін цін. “Ця тенденція збережеться і в найближчі місяці, оскільки нерухомість в Валенсії і Каталонії викликає великий інтерес, як серед вітчизняного покупця, так і зарубіжного завдяки відмінній транспортної доступності і розвиненій інфраструктурі, а також великій кількості пропозицій культурного відпочинку і розваг. Одночасно в Мадриді і Барселоні кількість житла, доступних для продажу, буде знижуватися “, – повідомляють в Century21 España. +

Хоча придбання нової нерухомості збільшувалася поступово протягом 2016 року, все ж переважна більшість угод припадає на нерухомість вторинного ринку в будівлях, які не перевищують 30-річного віку, повідомляють в Century21 España. Найбільш популярна нерухомість – це трикімнатні квартири в периферійних районах великих міст. “Ця тенденція, як і раніше збережеться протягом 2017 року, так як вона відповідає середньому бюджету іспанських сімей, і в свою чергу, прискорить темпи будівництва нових будинків”, – говорить Century21 España.

Якщо вас поки ваблять рідні береги, варто звернути увагу на передмістя Києва, зараз навіть в умовах кризи, йде повним ходом забудова новими житловими комлекс, один з них http://ozernyi-gatne.com.ua/complex/ відвідали фахівці нашого агентсва і залишилися задоволені якістю і виконанням термінів будівництва, рекомендуємо.