Реєстрація права власності на нерухомість

040Ні для кого не секрет, що право власності на нерухомість – це можливість особи володіти, користуватися і розпоряджатися нерухомим майном повною мірою. Однак не всі знають, що його необхідно обов’язково реєструвати.

Оформити право власності на будинок

Реєстрація права власності на нерухомість – це важливий етап, яким не варто нехтувати. Оформлена реєстрація дає підставу судити про те, що повноваження на житло (на будинок або на квартиру) на даний момент належать саме Вам і нікому іншому. Наприклад, наявність нотаріального свідоцтва на квартиру або договору купівлі-продажу ще не закріплює за Вами право власності на квартиру.

Під реєструванням мається на увазі внесення державним реєстратором до електронного реєстру відомостей про те, що право власності на нерухоме майно належить конкретній особі.

Оформити правовстановлюючі документацію можна в наступних випадках:

після введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;
після укладення угоди в нотаріуса (дарування, міна та ін.);
при вступі в силу рішення суду;
при наявності технічного паспорта на будинок, який недобудований.
Реєстрація права власності на нерухомість

З 1 січня 2013 реєстрування нерухомого майна в Україні відбувається за новими правилами. Оформити документи тепер можна в Державній реєстраційній службі (адреса ГРС Одеса: м Одеса, вул. Старицького, 10а). Документи на квартиру в новобудові, якими Одеса останнім часом активно забудовується, можна оформити тільки після виготовлення загального технічного паспорта на будинок, а також техпаспорта на квартиру. Оформити документи можна також і на будинок, який недобудований.

Внесення відомостей до Державного реєстру є обов’язковим етапом оформлення документів на житло, на земельну ділянку та ін. Важливим моментом є те, що особам, які оформили право власності на нерухомість до 2013 р, не потрібно перереєструвати його в новому реєстрі.

Реєстрація права власності на квартиру

Компанія «Нове БТІ» здійснює комплексне оформлення правовстановлюючої документації на житлові і комерційні будівлі, приміщення в Одесі та Одеській області. На практиці послуга допомоги в реєстрації документів на нерухомість включає в себе наступне:

правовий аналіз документації, її підготовка та подання для державної реєстрації правочинів на житло та об’єкти комерційного призначення;
внесення всіх офіційних платежів;
представлення Ваших інтересів на підставі довіреності в реєстраційній службі;
консультування з питань оформлення.
Чому реєстрація документів на житло особливо важлива

Оформлені документи на житло вбережуть Вас від зазіхань зловмисників на Ваш будинок, які так поширені останнім часом в Одесі. Тому цим не варто нехтувати.

Терміни і вартість:

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Підсумок:

Свідоцтво про право власності на нерухоме майно
Витяг з реєстру.