Приватизація земельної ділянки

52Приватизація земельної ділянки – це процес передачі державних земель у приватну власність. Безперешкодне користування земельною ділянкою передбачає оформлення його у власність, тобто державну реєстрацію прав в електронному реєстрі.

Приватизація землі являє собою досить складний і багатоетапний процес. Приміром, оформлення землі в Одесі включає в себе виготовлення землевпорядної та технічний документації, отримання дозволів Управління архітектури та містобудування (м.Одеса, вул. Гоголя, 10), виготовлення та погодження проекту відведення, присвоєння кадастрового номера та багато іншого.

Приватизація садового, дачного земельної ділянки

Оформлення землі у власність для членів садових, дачних кооперативів є обов’язковою умовою для того, щоб зберегти свою землю. Одного лише членства в кооперативі чи товаристві і справній сплати членських внесків недостатньо. У будь-який момент за недотримання статуту член суспільства може бути виключений з нього, і, відповідно, позбавлений виділеної йому землі.

Оформлення землі у власність, яка входить до складу товариства або кооперативу – це запорука того, що Вашу землю у Вас ніхто ніколи не відніме. Оформлення у власність дачних і садових ділянок має свої особливості, яка полягає в обов’язковому використанні землі згідно з її цільовим призначенням.

Згідно ст. 19 Земельного кодексу України за своїм цільовим призначенням землі поділяються на такі категорії: землі сільськогосподарського призначення; житлової та громадської забудови; природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення; оздоровчого призначення; рекреаційного призначення; історико-культурного призначення; лісового фонду; водного фонду; промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Так, приватизація дачних ділянок передбачає відведення у приватну власність земель рекреаційного значення, тому дача призначена для задоволення потреб у відпочинку, лікуванні тощо

Оформлення землі у власність в 2014 р

З січня 2013 замість традиційного держакту зрештою приватизації землі видається свідоцтво про право власності. Компанія «Нове БТІ» (м.Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, 6 пов., Каб. 62) здійснює представлення Ваших інтересів у процесі приватизації в Одесі і Одеська область.

Яка вартість оформлення землі у власність?

Приватизація садового, дачного ділянки – процедура не швидка і за ціною досить витратна. Порядок цін, а також терміни приватизації землі залежать від конкретної ситуації. Ціна залежить від того, на якому етапі Ви зараз перебуваєте, чи користуєтеся Ви на даний момент земельною ділянкою або тільки хочете його оформляти.