Оформлення спадщини

1У спадщину може перейти практично все: будинок, машина, земельна ділянка, цінні папери, різні речі і ін. Також порядок спадкування за заповітом або за законом включає в себе перехід від спадкодавця до спадкоємців не тільки прав на об’єкт спадкування, а й обов’язків. Так, якщо машина знаходиться в кредиті, то після смерті чоловіка або дружини зобов’язання перед банком переходять до іншого члена подружжя.

Однак, не багато громадян знають як правильно оформити спадщину в Україні. У разі несвоєчасного подання заяви про прийняття спадщини після смерті спадкодавця можна попросту втратити спадщини.

Оформити спадщину на квартиру, будинок

Приміром, в Одесі спадкоємці після смерті спадкодавця часто можуть проживати в квартирі за відсутності права власності на неї. В іншому випадку право власності на об’єкт спадкування (особливо якщо це нерухомість) можуть оформити на себе більш підприємливі спадкоємці іншій черзі або навіть шахраї. Тоді свої права на спадщину (будь-то квартира, машина, земля) доведеться підтверджувати через суд.

Також при спадкуванні нерухомості потрібно збір додаткових документів. Порядок оформлення спадкових прав на землю, на будинок або на квартиру за заповітом або за законом в окремих випадках досить складний. При спадкуванні за законом (якщо відсутня заповіт) має значення ступінь споріднення. Наприклад, після смерті чоловіка його дружина, батьки та діти мають першочергове право на вступ у спадок, тому вони є членами сім’ї першого ступеня споріднення.

Найчастіше проблем з вступом у спадщину на машину, або іншу річ не виникає. Але якщо справа стосується, наприклад, заміської нерухомості, тобто спадщини на землю або на будинок, який знаходиться не у Одесі, а в сільській місцевості, то в такій ситуації не завжди є можливість оформити документи у встановлені законом терміни.

Допомога в оформленні спадщини в Одесі та Києві

Оформлення спадщини на квартиру, на будинок, земельну ділянку або будь-яке інше майно забирає у Вас багато часу або Ви зайшли в глухий кут і не знаєте, що робити далі? Ми допоможемо Вам вступити у спадок і стати законним власником майна, що перейшло Вам в спадщину за заповітом або за законом в Одесі та Києві.

Компанія «Нове БТІ» надає:

консультації з питань, пов’язаних з вступом у спадщину, визначенням розміру податку при спадкуванні,
допомога у відновленні втрачених документів,
юридичні послуги з підготовки відсутніх документів для вступу в спадщину на квартиру, машину, землю, будинок тощо.
Скільки коштує оформлення спадщини під ключ

У спадкоємців завжди виникає питання: “Скільки коштує оформлення спадщини під ключ?” Вартість оформлення у нотаріуса залежить від ступеня споріднення спадкоємця і спадкодавця, від їх статусу (резидент – проживає на території України, нерезидент – ні), а також залежить від вартості самого майна. Ціни на оформлення в різних нотаріальних конторах бувають також різними. Наприклад, юридичні послуги нотаріуса в центрі міста на порядок вище.

Ціни на наші юридичні послуги з оформлення відсутніх документів, а також порядок оформлення обговорюються заздалегідь і прописуються в договорі. Ми розглядаємо кожне питання індивідуально, і відповідно чим більше етапів він буде включати в себе, тим більше буде ціна послуги допомоги в підготовці документів під ключ. Тому сказати Вам, скільки коштує оформлення спадщини ми зможемо після ознайомлення з Вашим питанням.

Терміни та вартість оформлення спадкових прав:

Ціна і терміни виконання послуги безпосередньо залежить від виконаної роботи.