Зміна цільового призначення

BU001100Кожна земельна ділянка на території України має власне цільове призначення. Відповідно до цього критерію землі бувають сільськогосподарські, оздоровчі, природозаповідного, для житлової та громадської забудови та ін.

Цільове призначення визначає обов’язковий порядок користування землею. Це означає, що не можна, наприклад, здійснювати промислову діяльність на землях оздоровчого значення або забудовувати землі природозаповідного фонду. Тому зміна цільового призначення землі можлива далеко не завжди. Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» забороняється переводити землі з однієї категорії в іншу, якщо земля за планом не відповідає детальному плану території та / або плану зонування території.

Однак за певних обставин з ініціативи власника зміна призначення землі можна, на що необхідно отримати згоду місцевих органів влади. Зміна цільового призначення земельної ділянки являє собою тривалий і складний процес. Непростим етапом також є складання проекту землевідведення, його експертиза та узгодження.

За тривалістю і складності оформлення зміна цільового призначення ділянки аналогічна приватизації землі (розробка проекту у землевпорядній організації, його затвердження в органах місцевого самоврядування, отримання довідок і виписок з кадастру, отримання свідоцтва про право власності та ін.), Проте має свої особливості. Фахівці компанії «Нове БТІ» готові надати повний комплекс послуг по зміні цільового призначення земельної ділянки в Одесі та Одеській області.

Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступити до оформлення. Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також по процедурі оформлення Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).