Висновок / продовження договору оренди

020Враховуючи велику вартість землі в Одесі та області, а також обмеження на відчуження землі з державної і комунальної власності не кожен може собі дозволити придбати у власність земельну ділянку в загальному порядку. Тому іноді єдиним виходом є оформлення землі в тимчасове користування, тобто укладення договору оренди. Оренда землі – це надання землі в користування на певний термін і на умовах, зазначених у договорі.

Орендар має право вести на ділянці сільськогосподарську, підприємницьку та інші види діяльності, які не заборонені законом. Порядок придбання землі в тимчасове користування грунтується на Законі України «Про оренду землі», а також на Земельному та Цивільному кодексах України. Залежно від цільового призначення землі різняться способи і порядок придбання його в тимчасове користування.

Якщо у Вас є правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомості, то це дає Вам право оформити у тимчасове користування землю, на якій розташований об’єкт. Орендувати незабудовані ділянки можна на конкурентних засадах за підсумками проведення аукціону між потенційними орендарями. Після закінчення терміну користування землею орендар має переважне право на його продовження шляхом підписання угоди про продовження до зазначеного в документі терміну.

Як зареєструвати договір оренди?

Державна реєстрація користування землею в Україні є обов’язковою. Як зареєструвати договір оренди? Висновок і реєстрація відбувається безпосередньо у нотаріуса за наявності всіх необхідних документів. Компанія «Нове БТІ» надає допомогу в реєстрації, а також в підготовці документів, що включає в себе отримання дозволу, складання проектів землевідведення.

Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з допомоги в реєстрації. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим як приступаємо до справи.

Отримати консультацію з приводу цін, а також про порядок оформлення Ви можете в телефонному режимі, натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Терміни і вартість:

Залежать від конкретної ситуації.

Підсумок:

Договір оренди земельної ділянки;
Угода про продовження договору оренди земельної ділянки.