Викуп земельної ділянки

24“Купуйте землю! Земля – ​​це єдиний продукт, який більше не виробляють”, – так ще в XIX говорив письменник Марк Твен. Придбати землю в Одеській області хочуть багато, чому сприяє безліч факторів: клімат, родючі грунти, наявність піщаних пляжів і сприятливі природні умови.

Коли можливий викуп земельної ділянки?

Придбання землі у власність під будівництво будинку можливо тільки в порядку приватизації. Викуп земельної ділянки з державної і комунальної власності є можливим у випадку, якщо Ви володієте об’єктом нерухомості, який на ньому розташований, або просто хочете оформити землю сільськогосподарського призначення, що знаходиться у Вас в користуванні.

Продаж земель, що не переданих в оренду здійснюється на конкурентних засадах (земельних торгах). Придбання у власність землі можливо за відсутності обмеження або заборони на передачу в приватну власність.

Придбати землю можуть не тільки фізичні, але і юридичні особи. Варто відзначити також, що розмір землі для викупу необмежений. Важливо знати точне розташування землі, цільове призначення, розміри та площа, так як зацікавленій в покупці особі необхідно буде вказати всі ці дані в заяві, що подається до органу виконавчої влади або місцева рада.

Також швидше за все потрібно буде укласти договір про оплату авансового внеску. Компанія «Нове БТІ» представляє Ваші інтереси в процедурі викупу земельних ділянок в Одесі та області за допомогою укладення договору купівлі-продажу з органом місцевого самоврядування або виконавчої влади та подальшого супроводу процесу оформлення.

Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші юридичні послуги. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури оформлення, а також підсумковий результат ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи.

Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також за процедурою Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).