Виділ ділянки з кооперативу

33Власність садових або дачних об’єднань являє собою особливий вид спільної власності. Відповідно до Закону України “Про кооперацію” всі учасники садового, дачного об’єднання мають право на спільне майно в розмірі, пропорційному своїм вкладом.

І земля теж не є винятком. Земля садового, дачного об’єднання складається із земельних ділянок, наданих йому в оренду або придбаних ним у власність. Землі загального користування безоплатно передаються кооперативу у власність із земель державної або комунальної власності відповідно до законодавства України.

Виділення землі в приватну власність в Одесі та області

Члени садових і дачних об’єднань мають право приватизувати землі загального користування. Процедура виділу землеволодіння дозволяє оформити його у власність, після чого ви можете повноправно ним розпоряджатися: продати, подарувати, використати як предмету кредитування у банку та інше.

Виділ ділянки землі з кооперативу здійснюється на загальних підставах поділу спільної сумісної або часткової власності, якщо така можливість описана в статуті кооперативу, а також якщо є можливим виділ землі в натурі. Компанія «Нове БТІ» має досвід у здійсненні виділу земельних ділянок із власності кооперативів.

Фахівці компанії реалізовують як технічну частину, так і оформлення земельної ділянки з подальшою реєстрацією права власності.

Ціна на наші послуги

Ми встановлюємо прийнятні ціни на наші послуги. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи.

Наші фахівці пройдуть за вас всю процедуру оформлення з мінімальними тимчасовими витратами. Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також за процедурою Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Терміни, вартість:

Залежать від поставленого завдання і складності виконаних робіт.

Підсумок:

Свідоцтво про право власності на земельну ділянку.