Відчуження землі

45Відчуження землі – це передача ділянки у власність іншої особи за допомогою укладення сторонами договору купівлі-продажу, міни, дарування тощо. Будь-які операції із землею дуже поширені в Україні. Відчуження землі з волі власника можливе за наявності належним чином оформлених документів на ділянку.

Крім державного акта або свідоцтва про право власності на земельну ділянку йому має бути присвоєний кадастровий номер. Важливий момент – при наявності обмежень здійснити будь-яку операцію буде неможливо.

Ризики при відчуженні земель в Україні

При проведенні будь цивільноправовий угоди сторони завжди намагаються отримати максимальну користь для себе, а саме: продати за максимально вигідною ціною, сплативши при цьому мінімум податків. Адже коли йдеться про куплепродаже або даруванні земельної ділянки, що не легко себе змусити зробити всі обов’язкові платежі в казну держави в такому розмірі.

Багато громадян при відчуженні земель укладають замість договору купівлі-продажу земельної ділянки договір дарування такого, адже податкові платежі при такій угоді значно менше. Тут існують свої мінуси і ризики, тому що якщо по какойнибудь причини надалі договір дарування буде визнаний недійсним, довести факт передачі грошових коштів буде практично неможливо.

Правова консультація та допомога в оформленні

Фахівці компанії «Нове БТІ» мають великий досвід у проведенні операцій по куплепродаже, даруванню, мене земельних ділянок в Одесі і Одеському регіоні, що дозволяє надати повну правову консультацію, правильно визначити ризики в кожному конкретному випадку, порадити максимально вигідне рішення для Вас.

Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з юридичної допомоги. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до дії. Отримати консультацію по телефону з приводу процедури оформлення Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Терміни і вартість:

Залежать від поставленого завдання і виконаної роботи.

Підсумок:

Договір купівлі-продажу
Договір міни
Договір оренди.