Розробка технічної документації

31Технічна документація із землеустрою – це сукупність графічних і текстових даних, які розробляються відповідно до проекту на виконання землевпорядних робіт і затверджуються в установленому законом порядку.

Іншими словами, це проектний документ, який розробляється фахівцем, що має ліцензію на певний вид діяльності. Ця документація оформлюється у вигляді проекту відведення земельної ділянки, яка включає в себе складання пояснювальної записки, складання плану будов на ділянці та ін.

Коли необхідно виготовлення техдокументації на землю?

Розробка технічної документації на землю необхідна при:

встановлення меж земельної ділянки на місцевості (виготовлення інженерно топографічного плану ділянки – геодезичної зйомки);
складанні документів, які дають право користування земельною ділянкою (наприклад, укладення договору оренди);
оформленні свідоцтва про право власності на земельну ділянку;
при поділі чи об’єднанні земельних ділянок.
При оформленні права власності на земельну ділянку розробка технічної документації на землю є початковим етапом процесу приватизації після виготовлення геодезичної зйомки. Компанія «Нове БТІ» надає послуги як по здійсненню різних операцій із землею, так і зі складання проекту відведення земельної ділянки.

При необхідності ми можемо також затвердити проект відведення в місцевій раді, привласнити ділянці кадастровий номер, а також отримати і зареєструвати свідоцтво про право власності на земельну ділянку у державній реєстраційній службі.

Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з на виготовлення проектів відведення земельної ділянки. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також за процедурою Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).