Поділ та об’єднання ділянок

13Із землею крім звичних поширених операцій (купляпродажа, дарування, спадкування) також здійснюються й інші процедури: об’єднання і розділ. Ці процедуру принципово різні, але порядок дій при оформленні практичний однаковий.

Так результаті поділу та об’єднання земельних ділянок їм присвоюються нові кадастрові номери, а також необхідно виготовляти землевпорядну документацію, отримувати нові документи, що підтверджують права на землю та проводити їх державну реєстрацію.

Коли можливе з’єднання і розділ землеволодіння?

Землеволодіння вважається діленим, якщо його можна розділити на частини, кожна з яких після розбивки стане самостійною. В результаті розподілу землі на кожну з новоутворених частин оформляється окреме свідоцтво про право власності. Основні причини розбивки земельних ділянок:

поділ частини або частин земельної ділянки у разі купліпродажі, дарування іншого виду відчуження;
розбивка і визначення точної частини і площі землі при розділі землеволодіння між пайовими співвласниками.
Об’єднання землі можливе в разі, коли:

всі частини належать одному власнику;
є загальна межа;
всі частини землі мають одне цільове призначення.
Компанія «Нове БТІ» має досвід в юридичному супроводі операцій з нерухомістю, зокрема із землею в Одесі та Одеській області та здійснює дану послугу з мінімальними тимчасовими витратами.

Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим, як беремося за справу. Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також за процедурою Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Терміни, вартість:

Залежать від поставленого завдання і складності виконаних робіт.

Підсумок:

Свідоцтво про право власності на земельну ділянку
Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно.