Переклад ділянки в інший район / місто

16У будь-якого населеного пункту є своя юридична межа. У міру зростання населення і розвитку інфраструктури фактична межа населеного пункту виходить за межі юридичної, поглинаючи довколишні території. У зв’язку з цим виникає проблема невідповідності фактичної і юридичної кордонів, які повинні збігатися. Така невідповідність ускладнює управління місцевим господарством.

Вирішується ця проблема шляхом документального “приєднання” земель до конкретного району або місту. Тобто на землі, які увійшли до складу іншого населеного пункту необхідно оформляти нові правовстановлюючі документи із зазначенням правильного адреси. Переклад землі здійснимо в разі, якщо земельна ділянка фактично розташований на території конкретного адміністративно-територіального одиниці, а юридично належить до іншого.

Відповідно до Земельного кодексу України включення землі в межі району, села, селища, міста, не припиняє право власності на неї для їх власників, якщо не буде проведено вилучення (викуп) відповідно до цього кодексу.

Як здійснити переказ ділянки в інший район / місто?

Зміна меж населених пунктів приносить власникам цієї землі додаткові турботи, адже це змушує їх переоформляти правовстановлюючі документи на землю. Компанія «Нове БТІ» надає комплексні послуги з питань оформлення землі у межах міста Одеси та Одеського регіону. Послуга переказу земельної ділянки в інший район / місто, включаючи будови, складається з:

присвоєння нового кадастрового номера;
присвоєння адреси будівлям.
Ціна на наші послуги

Ми встановлюємо прийнятні ціни на наші послуги. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Наші фахівці пройдуть за вас всю процедуру оформлення з мінімальними тимчасовими витратами. Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також за процедурою Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Терміни і вартість:

Залежать від конкретної ситуації

Підсумок:

Довідка про присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку
Довідка про присвоєння адреси.