Витяг з реєстру прав власності

44Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно це документ, який свідчить про те, що відомості про об’єкт нерухомості внесені до єдиного державного реєстру. Його ще називають витяг або витяг. Виписка найчастіше необхідно для здійснення таких операцій з нерухомим майном, як: купляпродажа, дарування, обмін, вступ в спадок, передача під заставу.

У число тих громадян, які мають право на отримання витягу входять власники об’єкта нерухомості, спадкоємці (для юридичних осіб – правонаступники), правокористувачі або довірені особи всіх вищеперелічених категорій.

Порядок отримання витягу

З 2013 р у зв’язку з початком роботи державної реєстраційної служби реєстрація нерухомого майна у власність, а також видача витягів тепер проводиться у відділах реєстраційної служби на місцях (адреса відділу ГРС Одеса: м Одеса, вул. Старицького, 10а).

До 2013 р для того, щоб зареєструвати нерухомість у власність і отримати підтвердження про реєстрацію, необхідно було звертатися в комунальне БТІ. Також пропала необхідність в отриманні справкіхарактерістікі з комунального БТІ, вся інформація тепер міститься у виписці.

Допомога в отриманні виписки

Заповнити правильно всі реєстраційні бланки пересічному громадянину з першого разу дуже складно. Ви ризикуєте втратити багато часу від простою в чергах, а також при повторній подачі документів на реєстраційні збори доведеться оплачувати заново. Компанія Нове БТІ надає послуги з допомоги в отриманні витягу на об’єкт нерухомості у встановлений законом термін. Всі реєстраційні дії відбуваються на підставі довіреності.

Ціна на наші послуги

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги. Ми надаємо допомогу в реєстрації “під ключ”, тому Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях. Підсумок – Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість процедури ми завжди прописуються в договорі на надання послуги. Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також по процедурі оформлення Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.