Виготовлення проекту виділу в одиницю

32Будь-яке майно, що належить відразу декільком власникам на праві спільної власності, нерідко піддається розділу. Особливим видом поділу спільного майна є виділ заздалегідь певної частини або частки із спільної часткової власності. У такому випадку необхідно виготовлення проекту виділу в одиницю. Проект виділу в одиницю – це документ, який передбачає розрахунок і виділення частки одного співвласника з майна, що перебуває у спільній власності.

Виділ частки відбувається за домовленістю між співвласниками спільного майна. Необхідність виділу частини нерухомого майна може виникнути при приватизації житла, прийняття спадщини декількома спадкоємцями і т.д. Право вимагати виділу своєї частки має кожний учасник спільної власності. Часто громадяни плутають виділ з розділом нерухомого майна.

Принципова різниця полягає в тому, що при розділі виділяється частка одного із співвласників без припинення права спільної власності для інших її учасників. При виділі ж одиниці спільна власність для власника окремої частини і інших власників припиняється (одиниця – самостійний об’єкт). Далі власник виділеної частини може отримати окремі правовстановлюючі документи, що дає йому право розпоряджатися нею на своєму розсуд без отримання згоди співвласників (продавати, дарувати, здавати в оренду та ін.).

Ціна на наші послуги

Компанія “Нове БТІ” надає послуги з розробки різних проектів в Одесі та в Києві. Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з виготовлення проекту виділу. Вам не доведеться замовляти виготовлення інших документів в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість ми завжди узгоджуємо перед виготовленням підсумкового документа, який в будь-якому випадку буде готовий протягом кількох робочих днів. Отримати консультацію по телефону з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою Ви можете, натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Термін:

Від 2 до 14 днів.

Вартість:

Залежить від вимог замовника та складності виконаної роботи.

Підсумок:

Готовий проект виділу частки, на підставі якого можна здійснювати виділ майна із спільної власності.