Супровід угод з нерухомістю

53На сьогоднішній день мало хто не планував би скористатися таким благом, як юридична консультація. Один з напрямків діяльності компанії «Нове БТІ» – професійна юридична консультація з питань оформлення нерухомості (квартир, будинків, землі).

Юридичне супроводі угод з нерухомістю в Одесі

Консультація юриста сьогодні відіграє важливу роль при проведенні різних операцій із земельними ділянками, квартирами, дачами та ін. Знайти безкоштовні очні правові консультації в Одесі зараз не так просто.Большой практичний досвід наших фахівців в області містобудівного законодавства дозволяє нам здійснювати юридичний супровід операцій з нерухомістю на високому професійному рівні.

Все це дозволяє нам не розпорошуються на всі галузі права. Надаючи консультації, ми фокусуємо свої зусилля на тому, щоб завжди залишатися кращими у своєму направленіі.Сопровожденіе угод із землею, квартирою, будинком фахівцями компанія «Нове БТІ» передбачає:

консультації юриста з питань, пов’язаних із земельними ділянками
(Приватизація ділянки, розділ ділянки та ін.);
консультації з проведення техінвентаризації і проектування;
оформлення житлової та комерційної нерухомості.
підготовка документів для вчинення нотаріальної угоди.
При необхідності також загальнодоступна консультація юриста на сайті за формою зворотного зв’язку або в телефонному режимі. Ви також можете замовити зворотний дзвінок у нас на сайте.Заказать послуги з супроводу угоди з землею, квартирою, домомНе варто піддавати себе ризику, купуючи квартиру, будинок або землю. Досвід компанії «Нове БТІ» дозволяє надати клієнтові достовірну інформацію про стан його документів, і залишити за ним право вибору: виправити стан справ самостійно, або залучити для цього фахівців.

Терміни, вартість, а також підсумок ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію з приводу оформлення, а також інформацію з приводу цін Ви можете в телефонному режимі.