Узаконення пристрої вхідної групи

54Вхідна група – це окремий вхід з вулиці до нежитлового приміщення, який є невід’ємною складовою сучасних архітектурних споруд, магазинів, бізнес-центрів, барів, кафе і ресторанів.

Як відомо, “зустрічають по одягу”, тому лицьова сторона будівлі вимагає певної архітектурної концепції і стилю, оскільки її дизайн формує у відвідувачів уявлення про якість надаваних компанією послуг. При цьому необхідно враховувати не тільки архітектурні рішення по фасаду будівлі, а й зміни в устрої прилеглої території.

Узаконення (легалізація) пристрою вхідної групи

Узаконення реконструйованого входу – багатоетапна процедура, що включає в себе кілька різних інстанцій. Легалізація пристрої вхідної групи фахівцями компанії «Нове БТІ» включає в себе наступне:

Розробка містобудівної розрахунку (при зміні геометричних параметрів).
Отримання містобудівних умов і обмежень в Управлінні архітектури та містобудування (при зміні геометричних параметрів).
Розробка проекту.
Укладання договорів на авторський і технічний нагляд.
Подача і реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт в Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (м.Одеса, вул. Канатна, 83).
Виготовлення технічного паспорта.
Подача і реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації в Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області.
Підсумок – отримання та реєстрація свідоцтва про право власності в Державній реєстраційній службі (м.Одеса, вул. Старицького, 10а).
Ціна на наші послуги з узаконення

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з легалізації пристроїв вхідних груп і Вам не доведеться замовляти різні документи у інших підрядників – ми всі оформляємо в комплексі.

Терміни і вартість процедури узаконення ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою легалізації Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.

Термін:

1,5 міс.

Вартість:

Залежить від обсягу виконаної роботи.

Підсумок:

Свідоцтво про право власності
Витяг з реєстру прав на нерухоме майно
Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.