Скільки коштує сучасний ремонт ресторану

Вартість виконання косметичного ремонту – 280 грн за 1 м2. Приблизний термін проведення ремонту ресторану з площею не більше 100 м2 -1-1,5 місяці. Компанія “Обробка” в своїй роботі враховує всі ваші інтереси та побажання. Ми готові виконувати ремонтні послуги в вихідні дні або вечірній час. Правильно розробивши дизайн інтер’єру кафе (бару, ресторану), можна не тільки зробити будь-який заклад стильним і привабливим, але і створити особливу унікальну атмосферу. Такі місця будуть користуватися особливою популярністю, адже завжди цікаво і приємно зазирнути туди, де ти відчуваєш комфорт і затишок. Навіть якщо ваш заклад відрізняється особливою кухнею, ввічливістю офіціантів і різноманітністю меню, клієнт може запросто відмовитися від цього всього. Чому ж? Та тому що ваш заклад відвідують не просто для того, щоб поїсти, а щоб ще й розслабитися, відпочити. Завдання ремонтної компанії “Обробка” – подарувати кафе або ресторану ту неповторну атмосферу, яка буде утримувати давно знайомих клієнтів і залучати нових.

При виконанні ремонтних і оздоблювальних робіт, ми враховуємо не тільки естетичну складову, але і ергономічність приміщення. Адже відповідний інтер’єр кафе і ресторанів грає важливу роль ще й тому, що будь-який клієнт хоче відчувати себе комфортно. Хто може гідно оцінити кухню, якщо тіло знаходиться в напрузі, а думки про дискомфорт не дають спокою? Ми можемо все це поправити, пропонуючи такі види послуг, як капітальний і косметичний Ремонт ресторана, якщо говорити російською мовою.

Капітальний ремонт включає в себе електромонтажні, демонтажні та багато інших видів робіт. Косметичний ремонт може згладити зовнішні недосконалості приміщення і зробити зал більш привабливим. Фахівці нашої компанії виконують ремонт кафе і ресторанів, а також інших закладів максимально якісно і швидко.

У підсумку ви отримаєте:

• унікальний, стильний, привабливий, сучасний інтер’єр кафе, барів і ресторанів;

• раціональне планування. Вона точно не залишить байдужими ні персонал, ні клієнтів;

• функціональні і комфортні приміщення, які відповідають всім стандартам санітарії і пожежної безпеки.

При обробці ресторанів, барів і кафе ми враховуємо всі ваші побажання і особливості цільової аудиторії, також за вашим бажанням ми відобразимо елементи фірмового стилю.