Переведення квартири в житловій / нежитловий фонд

2Переведення квартири в нежитловий фонд на сьогодні є однією з найбільш поширених операцій з нерухомістю. Квартира, виведена під офіс в Одесі дуже поширене явище. Тому багато власників квартир в новобудовах і старому житловому фонді в Одесі та Києві не раз замислювалися про те, як здійснити переведення квартири з житлового фонду в нежитловий, і навпаки.

Коли зміна статусу приміщення необхідно?

Найчастіше у власника виникає необхідність вивести квартиру з житлового фонду в нежитловий, коли він має намір здійснювати в ній підприємницьку діяльність. Зворотним прикладом є випадок, коли приміщення технічного поверху в новобудові потрібно вивести з нежитлового фонду, щоб зареєструватися там і проживати.

Як відбувається переведення квартири в нежитловий фонд і висновок приміщення з житлового фонду в Одесі, Києві?

Переведення житлового фонду в нежитловий можливе тільки при особливих умовах. Перекласти квартиру в нежитловий фонд можна лише з випадку, якщо вона розташована на першому поверсі, цокольному поверсі або над нежитловим приміщенням, а також якщо є можливість створення відокремленого входу з вулиці. Але слід враховувати, що в Україні забороняється використання квартири, виведеної в нежитловий фонд, для здійснення промислової діяльності.

При перекладі квартири в нежитловий фонд і навпаки, ми:
Укладаємо договір з клієнтом, в якому прописуємо терміни, вартість і кінцевий результат (представництво інтересів клієнта здійснюється на підставі довіреності).
Виїжджаємо на місце.
Розробляємо містобудівний розрахунок.
Отримуємо містобудівні умови і обмеження в Управлінні архітектури та містобудування м Одеси.
Розробляємо проект реконструкції об’єкта.
Укладаємо договори на авторський і технічний нагляд.
Подаємо на реєстрацію декларацію про початок виконання будівельних робіт в Державну архітектурно-будівельну інспекцію (м.Одеса, вул. Канатна, 83, м Київ, бульвар Лесі Українки, 26). Потім замовник виконує необхідні будівельні роботи.
Виготовляємо технічний паспорт.
Подаємо на реєстрацію декларацію про готовність об’єкта до експлуатації в в Державну архітектурно-будівельну інспекцію.
Отримуємо довідку про підтвердження адреси в адресному реєстрі міста Одеси.
Готуємо пакет документів, необхідний для отримання свідоцтва про право власності на житлове / нежитлове приміщення в Реєстраційній службі Одеського міського управління юстиції (м.Одеса, вул. Старицького, 10а).
Скільки коштує висновок приміщення з житлового фонду і навпаки?

Громадянам завжди хочеться насамперед дізнатися, скільки коштує переведення квартири в нежитловий фонд або скільки коштує вивести приміщення з нежитлового фонду? Як показує наша практика, вартість оформлення всіх етапів “під ключ” різниться і залежить від конкретної ситуації. Дізнатися орієнтовну вартість перекладу можна в офісі компанії або за телефоном: (048) 777-11-11.

Термін:

Від 1 до 2 місяців.
Вартість:

Залежить від обсягу виконаної роботи.
Підсумок:

Свідоцтво про право власності
Витяг з реєстру прав на нерухоме майно
Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.