Експертна оцінка нерухомості

14Визначення розміру вартісного вираження житлових будинків і нежитлових приміщень в Одесі досить поширене явище, адже ціна за квадратний метр – поняття ринкове і дуже непостійне. Незалежна експертна оцінка необхідна для продажу, вступу в спадщину, отримання кредиту тощо. Одеса та Київ знаходяться в числі лідерів серед міст України за кількістю укладання подібних угод.

Незалежна експертна оцінка нерухомості

Визначення розміру вартісного вираження нерухомого майна – це експертиза, яка проводиться з метою підрахунку реальної ринкової вартості. Така експертиза дозволяє проводити цивільно-правові угоди з нерухомістю, сплачувати податки та обов’язкові платежі при проведенні операцій.

При відчуженні майна чинним законодавством регламентована сплата податку та інших обов’язкових платежів, розмір яких безпосередньо залежить від оціночної (ринкової) вартості нерухомого майна згідно з експертною незалежною оцінкою.

Незалежна оцінка будинку для продажу

Ринкова вартість – це орієнтовна ціна, за якою майно можна продати в умовах конкуренції. Реальна ринкова вартість визначається оцінювачем за результатами експертизи. Оформити незалежну експертизу може тільки кваліфікований оцінювач, який має відповідний сертифікат.

Предметом незалежної експертної оцінки може бути наступна нерухомість: житловий будинок, квартира, дача, нежитлові будівлі, приміщення. споруди, а також земельні ділянки та ін. об’єкти.

У яких випадках незалежна експертна оцінка житлової та комерційної нерухомості проводиться обов’язково?

Найбільш часто незалежна експертиза з визначення вартості обов’язково проводиться коли:

майно передається в довірче управління;
майно здається в оренду;
проводиться операція купівлі-продажу;
необхідно застрахувати майно;
необхідний кредит під заставу;
необхідно вступити у спадок;
об’єкти вносяться до статутного капіталу підприємства.
Експертиза квартири і будинки в Одесі

Об’єкти житлової нерухомості, зокрема квартири і індивідуальні житлові будинки оцінюються за особливими правилами. Ринкова ціна об’єкта безпосередньо залежить від житлових умов: місця розташування, площі, планування, розвиненості інфраструктури району, зовнішнього вигляду будинку і навіть виду з вікна. Має значення і наявність накладених обтяжень на об’єкти: при їх відсутності ринкова вартість квартири, будинку або земельної ділянки буде вище.

Квартира оцінюється відповідно до загальним станом житлового фонду, в якому вона знаходиться. Одеса частково складається з будівель XIX-XX століття, відповідно, ціна на житло в старому фонді більше. Також, якщо квартира чи будинок потребують ремонту, це може зменшити їх вартість

Квартира і будинок оцінюються за правилами, встановленими законодавством України. Наша компанія оцінює будівлі та споруди відповідно до встановлених стандартів, в нашій компетенції – Одеса і область, а також Київ.

Незалежна експертна оцінка житлової та комерційної нерухомості в Одесі здійснюється фахівцями компанії «Нове БТІ» на підставі договору з замовником, в якому прописуються терміни, порядок оплати. За результатами експертизи оформляється звіт, який має повну юридичну силу для всіх учасників угоди і користувачів звіту.

Терміни і вартість:

Залежать від об’єкта.

Підсумок:

Звіт про експертно-грошової оцінки об’єкта.