Застосування цементу М400 в будівництві

Цемент марки 400 один з найпопулярніших для житлового будівництва. Його використовують при зведенні будинків, котеджів, дач, господарських будівель.

Індекс М400 в назві цементу говорить про його міцності. Це не умовне позначення, а вираз цілком реальних результатів випробувань. На тестуванні даний зразок показав свою здатність витримувати майже 400 кг ваги на см3 об’єму. Правда з одним застереженням – на 28-у добу стандартного твердіння. Така умова вводиться спеціально, щоб всі суміші тестувалися при однакових вихідних даних.

Важливо пам’ятати, що якість цементної суміші з часом погіршується. Через неправильне зберігання матеріал може втратити в міцності і надійності. Тому краще купити цемент М 400 безпосередньо перед тим, як ви плануєте його використовувати.

Цемент марки 400 можна купити чистий або з шлаком, цена на цемент м 400  ціна складається з багатьох чинників.

Цемент М400 буває з різними добавками. Останні не впливають на міцність розчину, а наділяють його особливими якостями. Так, однією з найбільш корисних домішок є шлак. Він дозволяє здешевити виробництво цементу і вирішити проблему утилізації промислових відходів.

Однак є в шлакоцементе і властивості, корисні покупцеві. А саме:

 

збільшення міцності з часом – будинок стоїть, а фундамент під ним твердне;
подовження часу затвердіння розчину – з ним можна довше працювати;
щільніша структура знижує проникність затверділого матеріалу;
скорочення тепловиділення для масивних конструкцій і в умовах високих температур;
зниження інтенсивності виділення солей на поверхні;
підвищений опір агресивному середовищі, завдяки чому збільшується термін експлуатації конструкцій.

При цьому важливо враховувати, що цемент М400 з добавкою доменного шлаку вимагає більше води при розведенні цементного тесту.

Цемент М 400 можна купити в Києві оптом і в роздріб

Для будівництва великих об’єктів має сенс, звичайно купити цемент марки 400 оптом. Ми здійснимо підвезення товару на професійних автомобілях, призначених для транспортування сипучих сумішей.