Виготовлення технічного звіту

55Для перевірки поточного стану об’єкта нерухомості на предмет наявності дефектів, прогнозування поведінки експлуатаційних якостей споруди в майбутньому проводиться інженерне обстеження будівель. За результатами обстеження складається технічний звіт. Технічний звіт – це документ, в якому міститися відомості про інженерному стані будівлі, на підставі якого можна зробити висновок про його готовність до експлуатації.

Складання Техотчет необхідно при підготовці проекту реконструкції об’єкту, капітальному ремонті старого будинку, при введенні в експлуатацію приватних самовільно побудованих будинків, а також в інших випадках.

Виготовлення Техотчет про проведення обстеження обов’язково при введенні в експлуатацію самовільно побудованих об’єктів за спрощеною процедурою. До них відносяться індивідуальні житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські будівлі та споруди, прибудови до них, громадські будівлі та будівлі сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, зведені до 5 серпня 1992, а також у період з 05 серпня 1992 р . по 12 березня 2011

Компанія «Нове БТІ» спеціалізується на проведенні інженерного обстеження об’єктів нерухомості в Одесі та області, а також у Києві та надає готовий Техотчет в найкоротші терміни. Перед складанням звіту наші інженери обов’язково виїжджають на об’єкт. Поетапно процедура виглядає так: Виїзд інженера на досліджуваний об’єкт. Проведення обстеження. Виготовлення звіту про технічний обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта.

Ціна на наші послуги з виготовлення Техотчет

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на послуги з виготовлення Техотчет. Вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях. Підсумок – Ви економите час і гроші. Вартість процедури ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи.

Складання технічного звіту за часом займає кількох робочих днів. Отримати консультацію по телефону з приводу цін Ви можете, натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (в Одесі або в Києві).

Термін:

Від 4 до 7 робочих днів.

Вартість:

Залежить від площі об’єкта, його технічних і конструктивних особливостей.

Підсумок:

Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта.