Виготовлення проекту розділу

6Виникають ситуації, коли нерухоме майно необхідно розділити між власниками, будь-то між батьками і дітьми, подружжям, та ін. Законами України передбачено право власників на поділ будинку, квартири, нежитлового приміщення, які перебувають у спільній власності.

Висновок про технічну можливість розділу (проект розділу) – це документ, в якому на підставі технічних замірів визначені частки співвласників без нанесення шкоди господарським призначенням будови. Для того, щоб виділити частину із спільної власності насамперед виготовляється висновок про можливість розділу, із зазначенням часток кожного співвласника.

Виготовлення проекту розділу нерухомого майна

Перед виготовленням проекту розділу об’єкта нерухомого майна визначаються функціональні властивості об’єкта нерухомості. Важливо враховувати технічні властивості об’єкта, так як поділ не повинно перешкоджати його нормальному іспользованію.Недвіжімое майно можна розділити тільки якщо це технічно можливо. Тому обов’язковим є розробка проекту поділу, який містить частки власників, що в свою чергу дозволяє здійснити поділ.

Бувають випадки, коли спочатку частки власників не визначені, тобто йдеться про спільну сумісну власність. Згідно з Цивільним кодексом України, частки кожного із співвласників спочатку рівні, але за домовленістю, за законом або рішенням суду можуть змінюватися.

Ціна на послуги з розділу в Одесі та області

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з проектування в Одесі та області. Вам не доведеться замовляти додатково інші проектні документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і деньгі.Срокі і вартість процедури проектування ми завжди узгоджуємо перед виготовленням документа.

Виготовлення документа про розподіл за часом займає кілька днів. Отримати консультацію по телефону з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою легалізації Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.

Термін:

Від 2 до 14 днів.

Вартість:

Залежать від вимог замовника та складності виконаної роботи.

Підсумок:

Готовий проект розділу, на підставі якого можна здійснювати розділ об’єкту, що знаходиться у спільній власності.