Виготовлення ескізних, робочих проектів

37Сучасне архітектурне проектування ґрунтується на високих стандартахкомфортной і зручного життя. Значна різноманітність будівельних матеріалів, колірних рішень, доступних форм планування, архітектурних стилів – все це доступно сьогодні для всіх бажаючих. Архітектори компанії «Нове БТІ» створюють сучасні ескізні і робочі проекти приватних будинків з урахуванням Ваших вимог повною мірою.

Ескізні і робочі проекти приватних будинків в Одесі

Ескізний проект – це початковий етап проектування, що представляє собою оформлену ідею замовника. Він є підставою для видачі дозвільної документації на будівництво, перепланування, реконструкцію та т.п.Рабочій проект – це більш докладний план і є документом, на підставі якого можна починати будівництво.

Ми пропонуємо індивідуальне проектування

Проектування об’єктів нерухомості протягом кількох останніх років поспіль характеризується попитом в Одессе.Проектний відділ компанії «Нове БТІ» за бажанням клієнта розробляє індивідуальні проектні рішення за певною процедурою, при здійсненні якої наші фахівці:

Приймають побажання замовника.
Збирають додаткову інформацію та складають попередні ескізи намірів забудови.
Розробляють остаточний варіант.
Ми займаємося проектуванням будівель і споруд різних типів, куди входить як житлова, так і комерційна нерухомість (індивідуальні будинки, дачні будинки, офісні центри та ін.).

Ціна на послуги з проектування

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з проектування. Вам не доведеться замовляти додатково інші проектні документи в іншій організації – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість процедури проектування ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію по телефону з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою легалізації Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.

Терміни і вартість:

Залежать від складності виконаної роботи.

Підсумок:

Ескізний архітектурний проект
Робочий архітектурний проект.