Розробка містобудівного розрахунку

Mortgage contractМістобудівний розрахунок (градрасчет) – це документ, в якому вказується можливість будівництва бажаного об’єкта та його допустимі габарити. У ньому визначені основні параметри майбутньої забудови в залежності від існуючих обмежень, зазначених у державних будівельних нормах. В Україні ці обмеження встановлює місцевий відділ архітектури. Таким органом в Одесі є Управління архітектури та містобудування м Одеси (вул. Гоголя, 10).

Коли необхідний градрасчет?

Градрасчет необхідний при проведенні реконструкції об’єктів нерухомості а також при новому будівництві насамперед для того, щоб визначити, чи припустимо існування даного будови на конкретній земельній ділянці, порушує воно державні будівельні норми чи ні.

Без належно оформленого містобудівного розрахунку неможливо отримати градусловія і обмежень у місцевому відділі архітектури.

Градрасчет розробляє насамперед у таких випадках:

При будівництві на земельній ділянці житлового будинку, загальною площею більше 300 кв.м. і висотою більше 2-х поверхів
При будівництві об’єкта комерційної нерухомості.
При проведенні перепланування або реконструкції об’єкта, після яких змінюються його геометричні параметри (збільшується або зменшується загальна площа).
Проектний відділ компанії «Нове БТІ» розробляє градрасчет, на підставі якого згодом можна отримати вимоги Управління архітектури та містобудування до бажаної забудові.

Ціна на послуги з виготовлення містобудівного розрахунку

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з разарботке градрасчета. Вам не доведеться замовляти додатково інші проектні документи в інших організаціях – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші. Терміни і вартість процедури проектування ми завжди узгоджуємо перед виготовленням документа.

Виготовлення градрасчета за часом займає кілька днів. Отримати консультацію по телефону з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою легалізації Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок (по Україні).

Терміни і вартість:

Залежать від вимог замовника та складності виконаної роботи.

Підсумок:

Містобудівний розрахунок допустимих параметрів забудови.