Отримання град. умов і обмежень

15Містобудівні умови і обмеження – це вимоги до проекту та об’єктам будівництва, закріплені на законодавчому рівні. Градусловія є обов’язковим документом при будівництві та реконструкції будь-яких споруд, при проведенні перепланування зі зміною геометричних параметрів об’єкта, а також при перекладі приміщення з нежитлового фонду в житловий і навпаки.

Градусловія не потрібні лише при будівництві приватних будинків, площею до 300 квадратних метрів. У цьому досить розробити ескізний проект, на підставі якого оформляється будівельний паспорт в місцевому відділі архітектури. На підставі містобудівних умов замовником і проектантом складається завдання на проектування. По суті, це “керівництво користувача” для архітектора.

Замовити градусловія в приватній компанії не можна. Їх відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” № 3038-VI від 17.02.2011 р може видати тільки спеціальний державний орган. Видачу градусловій здійснюють органи містобудування та архітектури. В Одесі таким органом є Управління архітектури та містобудування Одеської міської ради (м Одеса, вул. Гоголя, 10).

Строку дії градусловій не визначений. Вони діють до завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника.

Допомога в отриманні градусловій

Фахівці компанії «Нове БТІ» проводять поетапний комплекс дій, пов’язаних з отриманням градусловій і обмежень, а саме:

Проектним відділом розробляється градрасчет.
Далі документи супроводжуються в місцевому відділі архітектури.
Ціна на отримання градусловій

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги з отримання градусловій і обмежень. Вам не доведеться замовляти градрасчет в іншій організації – ми всі оформляємо в комплексі. Підсумок – Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість процедури узаконення ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію по телефону з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою легалізації Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.

Термін:

7 робочих днів.

Вартість:

Залежать від складності виконуваних робіт.

Підсумок:

Містобудівні умови і обмеження.