Гнучка листового металу для будівництва

Процес гнучкі листового металу полягає в зміні форми металевої пластини під впливом тиску зовнішньої сили. При правильній професійної згинанні цілісність не порушується, а лише змінюється положення частинок матеріалу.

Професійна гнучка за кресленнями замовника здійснюється на німецькому гибочном пресі. Устаткування є високоточним, на ньому можна зігнути метал будь-якої товщини. Вільне згинання дозволяє виготовляти деталі зі зморшками під різними кутами в різних напрямках. Для отримання потрібного результату фахівці можуть вдатися до різних прийомів попереднього догіба або розгинання виробів перед основною процедурою деформації. Універсальний верстат простий в переналадке. Ця функція дозволяє легко налаштувати матриці і пуансони під виготовлення виробу за потрібною кресленням.

Ціна залежить від товщини, довжини та кількості згинів. Крім того, враховується час роботи верстата при обробці листового металу, обсяг замовлення. Максимальна довжина листа обмежується 3000 мм. Крім гнучкі високої точності, компанія надає наступні послуги з обробки металів:

складні загини і розгинаючи деталей без слідів;

радиусная гнучка;

гнучка з ребрами жорсткості;

трапециевидное профілювання листів великої товщини, великоформатна гнучка негабаритних виробів.

Наші фахівці забезпечують індивідуальний підхід до кожного замовника. Діє система знижок і спеціальних пропозицій.

ВИДИ гнучки

Холодна Гибка металлического листа має на увазі деформацію без попереднього нагрівання заготовки. Існує кілька способів, які є різновидами холодної деформації металу.

Формування металу на станах. Має на увазі прогін заготовки між постійно обертаються валками, які визначають кінцеву форму виробу. Така профілювання застосовується в основному для масового виробництва, де немає можливості і необхідності переналагоджувати обладнання для зміни товщини і розмірів.

Штамповочна гнучка. Застосовується для швидкого і великосерійного процесу виготовлення однотипних виробів однакової товщини. Калібрування здійснюється на спеціальному штамповочном верстаті, принцип роботи якого – це прес між інструментами без зазору. Під впливом затиску і преса метал приймає потрібну форму цих інструментів.

Гнучка металу вільна, «в повітрі». Така технологія застосовується для среднесерійного і дрібного виробництва, оскільки переналагодити верстат на інші параметри не складає труднощів. На такому верстаті з ЧПУ можна гнути листи різної товщини. Основа методу «гнучкі в повітрі» – це вплив на лист по трьох точках, в результаті якого між днищем і листом заготовки утворюється «повітряний кишеню».

Деформація металу на професійному обладнанні з використанням креслень і програм дозволяє зберегти всі характеристики вироби без втрати міцності, чого неможливо домогтися при використанні технології різання і наступного зварювання деталей. Професійна гнучка металу виключає появу корозії і порушення цілісності деталей в процесі їх подальшого використання. Технології гибочного обладнання дозволяють створити з плоского листа практично будь-які деталі і геометричні фігури.