Дозвіл на будівництво та реконструкцію

050В даний час підставою для законного будівництва приватного будинку є дозвіл на будівництво, тобто документи, що підтверджують право власника земельної ділянки на виконання таких робіт. Дозвіл на будівництво або реконструкцію приватного будинку – це оформлене належним чином рішення Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю про згоду на проведення будівельних робіт.

Відповідно до законодавства України зведення нових об’єктів, а також реконструкція об’єктів без дозволу на будівництво заборонені – за це передбачена адміністративна відповідальність. Уже завершене будівництво без дозвільних документів неминуче тягне за собою труднощі при отриманні на нього правовстановлюючі документи. Нерідкі випадки, коли реконструкція об’єкта або нове будівництво без дозволу навіть можуть призвести до зносу.

Оформлення дозволу на будівництво

Процедура отримання дозволу на будівництво (реконструкцію) приватного будинку залежить від категорії складності об’єкта.

Спрощена процедура (приватні будинки, підсобні приміщення, господарські будівлі та ін., Що включають в себе не більше двох поверхів і площею до 300 кв.м.) включає в себе:
Проектування (розробка ескізного проекту).
Оформлення будівельного паспорта у відділі архітектури та містобудування.
Подача повідомлення до Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (м.Одеса, вул. Канатна, 83).
Загальна процедура (приватні будинки, площею більше 300 кв.м .; житлові або торгові будинки заввишки понад 10 поверхів; офісні центри) в яку входить:
Розробка містобудівної розрахунку.
Отримання містобудівних умов і обмежень у відділі архітектури та містобудування.
Розробка проекту та його експертна оцінка.
Укладання договорів на авторський і технічний нагляд.
Подача на реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт в Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області (м.Одеса, вул. Канатна, 83).
Документи на будівництво, реконструкцію в Одесі: оформлення “під ключ”

Отримання дозволу на будівництво пов’язане з оформленням документів в різних інстанціях, на що у непідготовленої людини може піти чимало часу і зусиль. Професійний досвід і точні відпрацьовані дії дозволяють фахівцям компанії «Нове БТІ» в мінімальні терміни оформляти дозвіл на будівництво для об’єктів всіх категорій складності в Одесі та області.

Термін:

від 10 днів до 1 міс.

Вартість:

Залежить від обсягу виконаної роботи.

Підсумок:

Декларація про початок проведення будівельних робіт, зареєстрована в Державній архітектурно-будівельній інспекції
або

Будівельний паспорт.