Відгуки в інтернеті можуть допомогти купити квартиру

Багато років проживши в знімних квартирах, я мріяла про власне житло. Розглядала різні варіанти, порівнювала, виділяла плюси і мінуси різних пропозицій, відкладала гроші на покупку. Точно знала, що хочу квартиру в новобудові. Згодом прийшло розуміння, що жити в межах Києва для мене не принципове питання. Стала шукати варіанти в містах-сателітах неподалік від столиці.

Пропозицій на ринку так багато, що можна заплутатися. А я покупець досить вимогливий і намагаюся все вибирати ретельно. Вирішила зібрати інформацію про міста і потім вже придивлятися до конкретного житлового комплексу.

Бориспіль виключила з можливих варіантів відразу – далеко добиратися на роботу. Плюс заходять на посадку літаки не додавали бажання тут оселитися. З тієї ж причини не хотілося жити на Софіївській Борщагівці – поруч аеропорт Жуляни. Буча та Ірпінь не подобалися своєю провінційністю – вузькі вулички, багато приватного сектора, до Києва їздити незручно через постійні затори. Зрозуміла, що оптимальний варіант для мене – Бровари: місто невелике, але сучасне, з добре розвиненою інфраструктурою, магазинами і сервісом київського рівня. Сподобався ЖК «Лісовий квартал» від забудовника «Альянс Новобуд». Квартири в цьому новобудові підходять мені по вартості. Стала вивчати про нього інформацію в інтернеті.

Як відгуки в інтернеті допомагають вибрати квартиру
В першу чергу мене цікавив час проїзду до Києва з «Лісового кварталу» – п’ять днів на тиждень потрібно проробляти цей шлях вранці і ввечері. За відгуками, ранкова дорога з Броварів забирає навіть менше часу, ніж проїзд по Києву з віддалених районів. Близько 15 хвилин займає проїзд з Броварів до станції метро Лісова, а далі – в залежності від розташування офісу. В цілому «Лісовий квартал» в плані транспортної доступності розташований вдало: на форумах пишуть, що зупинка громадського транспорту знаходиться у ЖК.

Характеристики цього ЖК наступні. У «Лісовому кварталі», як пишуть на форумах, планується побудувати 9 будинків по 24-25 поверхів. 4 будинки вже здані в експлуатацію.

Сподобалося, що вдома утеплюють мінеральною ватою – наскільки я знаю, вона більш екологічна і енергоефективна, ніж пінопласт. Плюс мінеральна вата – не горючий матеріал. Склопакети двокамерні – це значить, що вони добре зберігають тепло в квартирі. Опалення централізоване – на території побудована своя котельня. ЖК за рахунок цього менше залежить від міських комунальних мереж.

Крім котельні, в ЖК є ще один важливий (особливо для молодих сімей) бонус – дитячий садок. Його забудовник побудував повністю на власні кошти і передав громаді міста Бровари.

Поки в «Лісовому кварталі» активно будуються нові будинки, ціна квадратного метра в них, за відгуками, дуже приваблива. Принцип простий: чим раніше купуєш квартиру, тим вона дешевша. Плюс забудовник час від часу проводить акції зі знижками – можна стежити за ними на офіційному сайті проекту.

Недалеко від «Лісового кварталу» розташувався ще один ЖК від «Альянс Новобуд», «Зелений квартал». Ціни на квартири тут, за відгуками, кажучи російською мовою . Как отзывы в интернете помогают выбрать квартиру вище – бізнес-клас зобов’язує. Будівельні роботи тут вже закінчені, всі будинки здані в експлуатацію, практично всі квартири продані. Для мене як для інвестора факт успішного завершення цього проекту важливий, оскільки доводить надійність забудовника.

Також «Альянс Новобуд» зводить новий ЖК під назвою «Крона Парк», де квартири зовсім недавно почали продавати, тому поки складно знайти на форумах багато відгуків про нього. Але дещо все ж вдалося вичитати.

У цьому ЖК буде всього кілька будівель невеликої в порівнянні з іншими проектами поверховості – 11-16 поверхів. Назва проекту з’явилося не випадково: на території ЖК забудовник планує зберегти ділянку лісу, вписавши його в ландшафтний дизайн двору разом з пішохідними доріжками, дитячими майданчиками та зонами відпочинку. Крім того, неподалік від РК буде розбитий великий парк, де кожен зможе знайти заняття до душі: від барбекю до канатного містечка.

В цілому цей ЖК схожий на «Зелений квартал» за додатковими бонусами, які забезпечує бізнес-клас. Серед переваг ЖК «Крона Парк» згадують багаторівневий паркінг і велика кількість гостьових паркомісць по периметру комплексу. Ціна квадратного метра, за відгуками, зараз набагато нижче, ніж в більшості новобудов аналогічного рівня в межах Києва.

Я поки не вирішила, в якому ЖК буду брати квартиру – думаю, для прийняття рішення обов’язково треба з’їздити до відділу продажів і поспілкуватися по кожному об’єкту більш предметно. Але як мінімум те, що відразу два новобудови викликають мій інтерес, вже вселяє оптимізм.